Електронні петиції до Енергодарської міської ради

        Міським головою Музикою П.О. підписано Меморандум між Енергодарською міською радою та Міжнародною благодійною організацією “Фонд Східна Європа” про співпрацю щодо запровадження електронних петицій до Енергодарської міської ради через “Єдину систему місцевих електронних петицій”.
        Це надало можливість громадянам створювати електронні петиції, підписувати оприлюднені електронні петиції та відстежувати їх розгляд, а місцевій владі — оперативно реагувати на електронні петиції від громадян та здійснювати їх розгляд відповідно до чинного законодавства.
        Станом на сьогоднішній день м.Енергодар підключене до “Єдиної системи місцевих електронних петицій”, відповідно, жителі міста можуть ініціювати розгляд електронних петицій, адресованих Енергодарській міській раді, та підтримувати вже створені петиції на сайті “Єдиної системи місцевих електронних петицій” (http://e-dem.in.ua). Ініціюйте! Підтримуйте! Впливайте!
        Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Енергодарській міській раді, затверджений рішення Енергодарської міської ради від 27.08.2016 №16

Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Енергодарській міській раді