Політична приналежність депутатів

 

ПІБ

Партійність

Від якої партії обраний

Фракція, група у складі ради

1.               

Анохін Анатолій Анатолійович

член політичної партії ВО "Батьківщина"

Політичної  партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Фракція Політичної Партії «Батьківщина»

2.               

Барановський Дмитро Павлович

член політичної партії ВО "Батьківщина"

Політичної  партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Фракція Політичної Партії «Батьківщина»

3.               

Борисенко Олександр Миколайович

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

4.               

Гавриляк Володимир Дмитрович

безпартійний

Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА"

Депутатська група «Енергія змін»

5.               

Гордевич Олег Іванович

безпартійний

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

6.               

Безсонов Ігор Юрійович

безпартійний

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

 

7.               

Железняк Галина Іванівна

член Партії захисників Вітчизни

Партії захисників Вітчизни

Міжфракційна депутатська група «Патріот Енергодара»

8.               

Кабанов Олег Володимирович

член політичної партії ВО "Батьківщина"

Політичної  партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Фракція Політичної Партії «Батьківщина»

9.               

Карбасов Андрій Борисович

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

Депутатська група «Енергія змін»

10.           

Кузьмін Олександр Михайлович

безпартійний

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

Депутатська група «Енергія змін»

11.           

Лабяк Наталія Іванівна

безпартійна

Партії захисників Вітчизни

Міжфракційна депутатська група «Патріот Енергодара»

12.           

Леонтьєв Іван Володимирович

член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

 

13.           

Мариненко Анатолій Петрович

член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

 

14.           

Меркулов Андрій Васильович

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

15.           

Мінков Олексій Юрійович

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

Депутатська група «Енергія змін»

16.           

Мішин Павло Олександрович

безпартійний

Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА"

Депутатська група «Енергія змін»

17.           

Морщавка Іван Євгенович

член Партії захисників Вітчизни

Партії захисників Вітчизни

 

18.           

Нікітіна Леся Олександрівна

безпартійна

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

-

19.           

Паламарь Ігор Михайлович

член ПП"УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Міжфракційна депутатська група «Патріот Енергодара»

20.           

Папалуца Оксана Миколаївна

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

 

21.           

Попов Іван Миколайович

безпартійний

Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА"

Депутатська група «Енергія змін»

22.           

Пушкарьов Валерій Михайлович

член ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ"

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

23.           

Рябуха Вадим Анатолійович

член ПАРТІЇ " БПП "СОЛІДАРНІСТЬ"

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

24.           

Рябуха Ольга Сергіївна

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

Депутатська група «Енергія змін»

25.           

Садикіна Олена Віталіївна

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

Депутатська група «Енергія змін»

26.           

Сідаш Сергій Васильович

безпартійний

Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА"

Депутатська група «Енергія змін»

27.           

Соляник Володимир Іванович

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

28.           

Соляник Юлія Василівна

безпартійна

Партії захисників Вітчизни

Міжфракційна депутатська група «Патріот Енергодара»    

29.           

Сорока Іван Васильович

безпартійний

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

30.           

Холод Сергій Федорович

член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

 

31.           

Хоролец Сергій Вадимович

безпартійний

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

32.           

Чорний Микола Дмитрович

безпартійний

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

33.           

Чорний Микола Миколайович

член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

 

34.           

Якушев Олексій Борисович

член Політичної Партії "Опозиційний блок"

Політичної Партії "Опозиційний блок"

Фракція Політичної Партії «Опозиційний блок»

Депутатська група «Енергія змін»