Вакансії‎ > ‎

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурсВиконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника юридичного управління Енергодарської міської ради (тимчасово вакантна посада), головного спеціаліста відділу по забезпеченню роботи ради апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету та головного спеціаліста-юриста управління комунальної власності Енергодарської міської ради.

Умови конкурсу:

1. У конкурсі на заміщення тимчасово вакантної посади заступника начальника юридичного управління Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп'ютерної техніки та інформаційних технологій, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

2. У конкурсі на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу по забезпеченню роботи ради апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету та головного спеціаліста-юриста управління комунальної власності Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп'ютерної техніки та інформаційних технологій, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі чи на службі в органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; одну фотокартку розміром 4х6 см; копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

          Особи, які працюють в Енергодарській міській раді і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

          Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

          Термін прийому документів конкурсною комісією – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації (з 05.10.2018 до 03.11.2018 включно).

          Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету за адресою: м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, каб.№218, або за телефоном (06139) 4-04-67.

          Прийом документів щовівторка, щосереди та щочетверга з 15-00 до 17-00.

 

 

Енергодарський міський голова                                                                                                                 П. МУЗИКА