Наповнення бюджету

опубліковано 8 жовт. 2018 р., 00:18 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 8 жовт. 2018 р., 00:18 ]

Юліана Козаченко: «Запорізькі платники спрямували до бюджетів понад 4,2 мільярда гривень ПДФО»

 

Оподаткування зарплат та інших доходів платників податків Запорізької області дозволило поповнити бюджети на 4 мільярди 288,8 мільйона гривень. Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, надходження податку на доходи фізичних осіб за вісім місяців перевищили рівень минулого року на 796,8 мільйона або майже на 23 відсотки.

Із загальної суми до державного бюджету надійшов 1 мільярд 72 мільйони, що майже на 200 мільйонів більше, ніж торік. До місцевих скарбниць перераховано 3,2 мільярда, порівняно з аналогічним періодом 2017 року зростання склало 597,6 мільйона.

На сьогодні в регіоні нараховується майже 57 тисяч платників ПДФО, серед яких 41,3 тисячі – юридичні та 15,4 тисячі – фізичні особи. Найбільші відрахування забезпечили підприємства з виробництва електроенергії, неорганічних хімічних речовин, вантажного залізничного транспорту, добування залізних руд, обробки металевих виробів та заклади освіти.

На збільшення надходжень податку вплинули декілька факторів, зокрема, підвищення мінімальних зарплат, спільний контроль органів виконавчої влади і місцевого самоврядування за своєчасністю виплати заробітних плат на рівні не менше встановленого законодавством, а також заходи з детінізації ринку праці.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області