Проекти регуляторних актів
Проект рішення виконавчого комітету Про встановленнявартості 1 нормо-години виконуваних робіт (послуг) комунальнимпідприємством «Енергодарське бюро технічної інвентаризації» Енергодарськоїміської ради
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ Проекту рішення Енергодарської міської ради Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Енергодарі

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності 
підприємств, установ та організацій міста 

        З метою одержання пропозицій від суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, установ та організацій міста, виконавчий комітет Енергодарської міської ради публікує повідомлення про оприлюднення проекту рішення Енергодарської міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради» в новій редакції.
        Даний проект рішення дасть змогу створити зручні і сприятливі умови для отримання суб’єктами господарювання та фізичними особами адміністративних послуг.
        Проект рішення разом з відповідним аналізом регуляторного впливу та звітом про базове відстеження зазначеного проекту документу розміщений на офіційному сайті Енергодарської міської ради www.en.gov.ua у розділі «Підприємцям», підрозділі «Регуляторна політика» на сторінці «Проекти регуляторних актів».
        Зауваження та пропозиції до проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати письмово до Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради (м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, каб.125, тел.6-22-25) і голові постійної комісії міської ради з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики – Гордевичу О.І. (м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, відділ забезпечення роботи ради, тел. 6-57-37) протягом 1-го місяця з дня оприлюднення проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Центр надання адміністративних послуг 
«Єдиний офіс» міської ради (тел.6-22-25)

З метою одержання пропозицій від суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, установ, організацій усіх форм власності та населення міста виконавчий комітет Енергодарської міської ради оприлюднює проект регуляторного акта – проект рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради «Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 21.06.2007 №169 «Про затвердження тарифу на комплекс робіт, пов’язаних із відпуском води для поливу» разом з аналізом регуляторного впливу до нього.

Свої зауваження та пропозиції щодо вищевказаного проекту рішення та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надавати письмово до планово-економічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради (вул.Набережна, 24, каб.№2, тел.6-50-98) до 28.11.2014.