Актуально

До уваги зацікавлених осіб!

В рамках проекту «Підвищення рівня компетенції діючих та потенційних підприємців задля диверсифікації бізнесу в м.Енергодарі», за фінансовою підтримки Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) у серпні-вересні 2018 року буде проведено «Тиждень підприємництва».

В рамках «Тижня підприємництва» планується проведення п'яти навчальних семінарів / тренінгів:

-         3 семінари по 4 години за темами: «Можливості для бізнесу: щодо участі у грантових програмах», «Самозайнятість – шлях до сталого розвитку власної справи та отримання доходу», «Маркетинг та реклама: важливі інструменти для розвитку та просування послуг/товарів»;

-         2 одноденних тренінга за темами: «Відкриття ФОП та організація власної справи», «Податкова звітність та бухгалтерський облік».  

Запрошуємо Вас, безкоштовно, прийняти участь у семінарах/тренінгах.

Групи обмежені - до 20 осіб. Прийняти участь можна, як в одному семінарі так і у всіх вищезазначених. Навчання проводять досвідчені дипломовані тренера.

Чекаємо всіх бажаючих !!!

Щоб взяти участь необхідно зареєструватися та заповнити анкету 

У разі виникнення питань телефонуйте у зручний для вас час за тел.  (095)-351-85-23 (Вікторія) 

Відділ розвитку підприємництва

управління економіки ЕМР, тел. 6 55 27 


До уваги суб’єктів господарювання!

 

На виконання п.1 вирішальної частини  протокольного рішення №1 від 19.06.2018 засідання робочої групи з питань проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трав на території міста Енергодар просимо Вас протягом вегетаційного періоду (червень-жовтень) проводити роботу щодо знищення карантинних рослин та бур’янів.

Також повідомляємо, що протягом вегетаційного періоду робочою групою будуть проводиться рейди з метою виявлення скупчень карантинних рослин на території м.Енергодар.

Розклад рейдів

з/п

Дата проведення

Час початку проведення

1

11.07.2018

08.00

2

08.08.2018

08.00

3

12.09.2018

08.00

4

10.10.2018

08.00

 

                                                                           Відділ розвитку підприємницької діяльності

                                                                           управління економіки міської ради (т. 6-55-27)


До уваги суб’єктів господарювання!

 З метою попередження виникнення алергічних захворювань населення міста Енергодара у зв`язку із цвітінням карантинних рослин та бур`яну  просимо Вас провести необхідні роботи щодо боротьби з карантинними рослинами, бур`янами та несвоєчасним покосом трав на території, прилеглої до об’єктів, які знаходяться у Вашій власності.

На виконання розпорядження міського голови від 12.06.2018 №198-р просимо Вас щопонеділка, протягом червня-жовтня поточного року, інформувати  управління економіки міської ради (т.6 55 27, e-mail: rp@en.gov.ua) про проведену роботу, із зазначенням території, де було проведено роботи з покосу трав. 

                       

 Відділ розвитку підприємницької діяльності

управління економіки міської ради (т. 6 55 27 )

До уваги власника тимчасової споруди з прийому вторинної сировини, яка розташована в районі житлового будинку №1 на вул.Лісовій

  

З метою дотримання пункту 6.9. Правил благоустрою території міста Енергодара, виконавчий комітет Енергодарської міської ради повідомляє, що Вам необхідно в двотижневий термін, з моменту оприлюднення даного оголошення, провести демонтаж даної споруди та санітарне очищення земельної ділянки, на якій вона була розташована. В разі не виконання Вами демонтажу, споруда буде визнана безхазяйною і демонтована відповідними міськими службами.

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради.


До уваги суб’єктів господарювання!!!

З метою ознайомлення та використання в роботі розміщуємо копію листа «Щодо відомчого лабораторного контролю» відокремленого підрозділу «Енергодарський міжміськрайонний відділ ДУ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ» від 23.04.2018 №18-02-10/261, який знаходиться запосиланням.

                                                                 

Відділ розвитку підприємницької діяльності 
управління економіки міської ради (6-55-27)

До уваги суб’єктів господарювання!!!

 

Доводимо до Вашого відома, що на виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої  рішенням обласної ради від 06.04.2017 №33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується КОКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі Конкурс).

МЕТОЮ КОНКУРСУ є визначення найкращого бізнес-плану суб’єктів малого і середнього підприємництва Запорізької області, на реалізацію якого буде надано фінансову підтримку на платній основі.

Оголошення про умови Конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» підрозділі «Розвиток та підтримка підприємництва» у рубриці «До уваги зацікавлених осіб!» від 26.04.2018 (http.//www.zoda.gov.ua/article/65/rozvitok-ta-pidtrimka-pidprijemnitstva.htmll).

КІНЦЕВА ДАТА ПОДАННЯ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ – 24.05.2018 до 17.00.

Для одержання додаткової інформації щодо проведення Конкурсу Учасники можуть звертатися:

до управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації:

(061) 224 60 93 – Кучеренко Максим Олександрович;

(061) 239 04 49 – Фурдуй Юлія Вікторівна.

до державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» - вул. Незалежної України, буд. 90, офіс 27, Вознесенівський район, м. Запоріжжя, 69057, rfpp.zp@gmail.com.:

(061) 213 04 57, (061) 213 04 62 – Степаненко Володимир Васильович.

 

                                                                  Відділ розвитку підприємницької діяльності

                                                                   управління економіки міської ради (6-55-27)


До уваги зацікавлених осіб!

 

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, впроваджує проект, що завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям/членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Ознайомитися з умовами проекту можна  за посиланням, або на сайтах:

           https://www.facebook.com/czvl.zp/?ref=bookmarks

           http://czvl.org.ua

 

Дати початку тренінгів буде оголошено відібраним кандидатам незабаром.

Тим часом охочі взяти участь у проекті, можуть подати заявку, звернувшись до громадської організації – партнера МОМ в області.

 

Контактні дані організацій – партнера в Запорізькій області:

 

Центр зайнятості вільних людей, контактна особа Сидоренко Тетяна,

т. 099 290 67 71; 068 450 66 40, електрона пошта czvl.zp@gmail.com

 

 

 

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – подання заявки не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Якщо у вас є запитання, ви можете звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025.

 

 

Відділ розвитку підприємницької діяльності

управління економіки міської ради 6 55 27 


Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW та Громадська організація «Центр Зайнятості Вільних Людей - Запоріжжя» у якості виконавчого партнера розпочали реалізацію проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».

 

В цілому Проект має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.

 

ГО «Центр Зайнятосты Выльних Людей»-Запорыжжя починає попередній відбір учасників на участь у проекті у Запоріжжі та Запорізькій  області за напрямками: самозайнятість та мікропідприємництво

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

·         Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в Запоріжжі та Запорізькій області

·         Місцеві мешканці Запоріжжі та Запорізькій області

·         Віком від 18 до 60 років

 

Група «Самозайнятість»

Група «Мікропідприємництво»

Розмір гранту: обладнання вартістюдо €650

Розмір гранту: обладнання вартістюдо €2,500

Призначенняобладнання, інструменти, меблі тощо

на закупівлю витратних матеріалів може бути використано до 10% від суми гранту

Вимоги до учасника:

Вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається в першу чергу особам без постійного місця працевлаштування

Вимоги до учасника:

Має досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією до 01 січня 2017 року.

 Грант надається нарозширення наявного бізнесу

Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50%– ВПО)

Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50%– ВПО)

 

У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО

ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

  

ЕТАП ІІ.  ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ. Рішення про виділення гранту буде ухвалено залежно від результатів захисту.

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ*

 Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Дозволяється повторна участь осіб:

§  які брали участь у тренінгах з професійного орієнтування або отримали грант на професійне навчання (від МОМ чи від інших організацій) принаймні 12 місяців перед участю у даному проекті

§  які отримували гранти на самозайнятість чи мікропідприємництво щонайменше за 12 місяців до участі у цьому проекті, за наступних умов:

-  Співфінансування 10% від вартості запитуваного обладнання в разі найму 2 і більше нових працівників;

-  Співфінансування 20% від вартості запитуваного обладнання в разі найму 1 нового працівника;

-  Співфінансування 30% від вартості запитуваного обладнання за відсутності нових працівників;

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ НЕОБХІДНО:

 

надіслати  заявку на заповнення  анкети за посиланням: https://goo.gl/forms/BzlQYAOJ3pS60NL22

 

 заповнити анкету учасника проекту разом з консультантом ГО «Центр Зайнятості Вільних Людей» - Запоріжжя:

 

Олена, Тетяна

099 290 67 71, 068 450 66 40

czvl.zp@gmail.com

 

Дедальныше про проект: http://www.iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-zi-zmicnennya-ekonomichnogo-potencialu-shcho-finansuyetsya

Заявки на участь приймаються до повної комплектації груп.


Вельмишановні колеги!

 

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про Зону Вільної Торгівлі між Україною та Канадою. Але мало хто знає, що її дія дуже обмежена. Не регламентами та нормативними документами. А безамбіційністю та боязливістю українських бізнесменів, які не готові вийти на ринки Північної Америки та продемонструвати всьому світу свій підприємницький потенціал  на повну силу.

            В українському суспільстві вкоренилось уявлення, що вести бізнес в Канаді дуже складно через затратну логістику, складну сертифікацію, перенасиченість ринку. Світлини поодиноких українських товарів на полицях канадських магазинів сприймаються в Україні як сенсація. Надметою вважається простий експорт товарів. Така суто технічна дія, як відкриття візи, сприймається супердосягненням. Досвідчені українські бізнесмени з капіталом намагаються використовувати офіційні ділові місії для власної нелегальної міграції в Канаду. Цим вони ганьблять Україну в очах цивілізованого світу.

            В цей же час українській бізнес може зробити справжній економічний прорив! Північноамериканські партнери прагнуть до співпраці. Активно працює Канадсько-Українська Торгова Палата (CUCC), Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (СUTIS), багато інших проектів. В Канаді проживає велика українська діаспора, етнічні українці є серед канадських урядовців, депутатів парламенту – всі вони за нас душею.

            Ми вважаємо, що зараз є чудові можливості для початку української експансії ринків Північної Америки! Для цього потрібно відчути себе впевненим та повноцінним суб’єктом світової економіки й почати поступово діяти. Перші зусилля спрямувати на доведення власної адекватності, передбачуваності, амбітності, вміння працювати в команді та зарекомендувати себе партнером, якому можна довіряти. Український бізнес має навчитись відкрито та чітко заявляти про себе, власну мотивацію та мету бізнесу. Має почати системно формувати репутацію, яка на Заході є первинною умовою для досягнення успіху.

            Наша команда шукає українських бізнесменів саме з такими якостями. Їх вже чекає керівництво Зовнішньоторгівельної зони Ніагара (провінція Онтаріо, Канада), щоб сприяти виходу на ринки Північної Америки: Канади, США. Тут є можливості безмитного ввезення товарів, податкові пільги, «єдине вікно оформлення документації», організований вихід на більш ніж 600 компаній (баєри, дистриб’ютори, торговельні мережі), пакет супутніх сервісів (логістика, складські приміщення, можливість перефасування, перепакування, складання/розбирання продукції під потреби ринку Канади і США), кадрове забезпечення, доступ до фінансових інструментів.

            Окрім можливостей експорту товарів, канадські партнери очікують відкриття в Канаді компаній з українськими власниками та капіталом, створення глобальних торгівельних альянсів. Зараз ми формуємо делегацію з числа амбітних українських бізнесменів для поїздки до Зовнішньоторгівельної зони Ніагара, яка запланована на початок березня 2018 року. Створено спеціальний сайт делегації: https://niagara.studyaction.ca/ На ньому є вичерпна інформація. Участь у делегації – лише один із практичних інструментів реалізації цих можливостей.

            Також важливо враховувати той факт, що системна співпраця з канадськими партнерами на засадах довіри неодмінно призводить до їхнього бажання інвестувати в Україну (капітал, інновації, технології). Особливо важливо це для регіонів, які в умовах децентралізації мають активно залучати нові ресурси для розвитку.

            Окрім того, системне та різновекторне співробітництво з Канадою сприятиме формуванню позитивного іміджу українського бізнесу на світовій економічній арені, що значно спростить процес виходу на інші ринки світу.

 

Виходячи з вищевикладеного, просимо максимально розповсюдити інформацію, а також розглянути зазначені можливості з потенційно зацікавленими особами та інституціями.

            Зі свого боку ми готові надати більш детальну інформацію, провести практичні тематичні зустрічі тощо (для зацікавлених в практичному опануванні «базових кліше» ділової комунікації нами розроблений Export Basecamp (Експортний Базовий Табір) – інтенсивні інтерактивні тренування, максимально наближені до стандарту реальних умов).

            Хочемо окремо наголосити, що сьогодні ми вже розпочали масштабну комплексну співпрацю з ЗВЗ Ніагара, яка включає формування бізнес-місій, вихід товарів місцевих виробників на світову арену, відкриття за кордоном українських компаній та виробничих потужностей, а також залучення до регіонів України капіталу найбільш прогресивних інноваційних компаній. 

            Тому закликаємо активно долучитись до цього перспективного процесу, адже лише разом ми зможемо побудувати економічно успішну країну, визнану на міжнародному рівні, про яку ми всі так мріємо!

            Час рушійних дій настав!

 

 

 

З повагою

Організатори 1-ї офіційної делегації Херсонської області до Канади 10-16 жовтня 2017 року

Члени Ради Делегації до Зовнішньо торгівельної зони Ніагара 28 лютого – 7 березня 2018 року

Дмитро Козонак

Член Канадсько-Української Торгової Палати

Член правління бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ»

Віталій Нестеренко

Член правління бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ»

 

https://niagara.studyaction.ca/

niagara@studyaction.ca

+380503159993


До уваги суб’єктів господарювання!!!

 

Доводимо до Вашого відома, що за ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки голови облдержадміністрації К.І.Бриля у Запорізькому регіоні стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямовують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситації. Також планується підтримати проекти із увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.

Використання коштів марафону, які надійшли на розрахунковий рахунок від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад, з урахуванням принципу пропорційності.

 

                                         Інформаційна довідка

1. Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»

2. Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»

3. Код ЄДРПОУ 40111109

4. МФО – 313957

5. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).

 

                                                                   Відділ розвитку підприємницької діяльності

                                                                   управління економіки міської ради (4-08-45)


До уваги суб’єктів господарювання!

 

З метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян, забезпечення чистоти і порядку на території міста,  дбайливого відношення до навколишнього середовища, відповідно до Правил благоустрою території міста Енергодара, затверджених рішенням Енергодарської міської ради від 27.01.2017 №12 (далі – Правил) Вам необхідно провести прибиральні роботи біля торговельних та розважальних закладів, і в подальшому, відповідно до п.4.2 розділу 4 Правил виконувати зобов’язання у сфері благоустрою міста Енергодар.  

Невиконання або порушення передбачених Правилами вимог та обов’язків вважається порушенням цих Правил. За порушення Правил винні особи несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст.152), Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами та іншими нормативно-правовими актами.

 

                                                              Відділ розвитку підприємницької діяльності

    управління економіки міської ради (т. 4 08 45)
До відома юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!


Доводимо до Вашого відома про подовження терміну подачі форми №4 щодо кінцевих бенефіціарів, затвердженої наказом Міністерства юстиції України 14.10.2011 № 3178/5.


25 жовтня 2014 року набув чиності Закон України № 5114 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Закон передбачає внесення відомостей щодо кінцевих бенефініціарів (вигодонабувачив) підприємств до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.


Згідно зі змінами, які вносяться Законом, Господарський кодекс України доповнюється статтею 641 «Кінцевий вигодоодержувач підприємства», відповідно до якої підприємства, крім державних та комунальних підприємств, зобов’язані встановлювати свого кінцевого вигодоодержувача (кінцевим вигодоодержувачем Закон визначає фізичну особу, яка має можливість здійснювати вирішальний вплив на управління або господарську діяльність юридичної особи), регулярно оновлювати і зберігати інформацію про нього та надавати її державному реєстратору, у випадках та в обсязі, передбачених законом. Відповідний обов’язок будуть мати не тільки новостворені юридичні особи, але й і ті, що зареєстровані раніше. Так, розділ ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону передбачає, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності прийнятим законом, подають державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача, у тому числі кінцевого вигодоодержувача їх засновника, якщо засновник – юридична особа, упродовж шести місяців з дня набрання чинності прийнятим законом, тобто до 25.05.2015 року.


Небажання підприємців завчасно заповнити та здати Форму 4, на початку травня призвели до формування черг у відділах реєстрації.


Задля ліквідації черг Мін`юст розробив проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефініціарного власника (контролера) юридичної особи», який, в цілому ухвалила Верховна Рада.

Законопроект передбачає продовження на чотири місяці строків подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року, що забезпечить можливість виконання вимог закону всіма зареєстрованими юридичними особами.


Водночас від обов’язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) звільняються релігійні організації, державні та комунальні підприємства, юридичні особи, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками (членами).


Паралельно з цим, задля покращення бізнес-климату в Україні міністерство юстиції розпочало процес спрощення форм, які подаються бізнесом та громадянами до реєстраційних служб.

Першою така ініціатива торкнулося Реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – Форма 4, яка затверджена наказом Міністерства юстиції України 14.10.2011 № 3178/5.

Віднині, якщо змінився один пункт - треба заповнити лише 1 сторінку з указанням предмету змін.

Нововедення дає можливість зекономити на надсіланні документів до реєстраційних служб.


Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області звертається до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

- скористатися всіма новаціями та завдяки їм вже зараз внести необхідні зміни за Формою 4 і подати до реєстру дані про кінцевого бенефіціарного власника;

- не відкладати з подачею відповідної інформації до останнього моменту, адже це знову може призвести до черг та незручностей.


Звертаємо увагу!


За неподання державному реєстратору інформації про кінцевого вигодоодержувача юридичної особи Закон встановлює адміністративну відповідальність керівника юридичної особи або особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5 100 – 8 500 грн.). Про зміну кінцевих вигодоодержувачів та/або власників істотної участі юрособи також необхідно інформувати держреєстратора. Істотна участь, згідно із Законом "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" N 249-IV - пряме або опосередковане володіння часткою у розмірі 10 і більше відсотків статутного капіталу (фонду), 10 і більше відсотків акцій або прав голосу в юридичній особі, прямий або опосередкований вплив на неї.


Відділ розвитку підприємницької діяльності

управління економіки міської ради (тел.4-08-45)Работника призвали на военные сборы: действия предпринимателя
Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва інформує: