ОголошенняЕнергодарське бюро правової допомоги повідомляє:
 

16 жовтня 2018 року

з 11:00 до 12:00
у приміщенні бюро вул.Молодіжна 57, буде здійснено прийом громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.


УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

         У середу, 17 жовтня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

         Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

26 ЖОВТНЯ 2018 року В МІСТІ еНЕРГОДАРІ ПРОЙДУТЬ тренування

Шановні мешканці та гості міста!!!

        26 жовтня 2018 року в місті Енергодарі пройдуть тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на Запорізькій АЕС. Під час проведення тренування будуть відпрацьовані питання готовності органів управління з питань цивільного захисту до організації проведення евакуаційних заходів. Залучатимуться представники підприємств міста та спеціальна техніка. Буде задіяна міська система оповіщення: включення електричних сирен, оголошення по гучномовцям, трансляція інформації на телебаченні.
        Мешканців міста просимо дотримуватися спокою та з порозумінням віднестись до незручностей, які можуть виникнути під час проведення тренування.

Управління з питань надзвичайних

ситуацій та цивільного захисту

населення Енергодарської

міської ради

До уваги власника рекламного засобу розташованого 
на території паркувального карману 
в районі торгівельного центру «Чайка» на вул.Козацькій 

        З метою дотримання законодавства України щодо благоустрою території населених пунктів та розміщення зовнішньої реклами виконавчий комітет Енергодарської міської ради повідомляє, що Вам необхідно в тижневий термін, з моменту оприлюднення даного оголошення, провести демонтаж цього рекламного засобу.

        В разі не виконання Вами демонтажу, засіб буде визнаний безхазяйним і демонтований відповідними міськими службами.

        Виконавчий комітет Енергодарської міської ради.УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

         У вівторок, 09 жовтня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Скобліков Віктор Вікторович.

         Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.


Шановні енергодарці!

Напередодні Всеукраїнського дня усиновлення Енергодар приєднається до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди!». Мета акції - привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення, подолання стереотипів та інформування громадян.

Запрошуємо всіх жителів міста взяти участь у флешмобі, який відбудеться 28 вересня 2018 року о 14.00 біля адмінбудівлі виконавчого комітету Енергодарської міської ради за адресою: вул.Курчатова, буд.11.

 

ОргкомітетУВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

         У вівторок, 18 вересня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович.

         Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.


Увага! Пряма лінія

20.09.2018 р. з 15.00. до 17.00 на «Телефоні Довіри» відбудеться пряма лінія з питань сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за участю провідного фахівця Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шапкіної Ірини Олександрівни та головного спеціаліста відділу охорони дитинства служби у справах дітей Енергодарської міської ради Феськової Наталії Олександрівни.

Телефонуйте за номерами: 5-93-11, 095 6666 846, 067 8422 402, 063 400 6606.

 


УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

         У понеділок, 10 вересня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

         Звертатись з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.


До відома платників податків та всіх зацікавлених!
Інформація від Головного управління Державної казначейської служби України в Запорізькій області

        З 02.07.2018 запроваджено централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів. У зв’язку зі зміною реквізитів рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, їх було доведено органам Державної фіскальної служби України та іншим органам, що контролюють справляння надходжень бюджету, для подальшого повідомлення платникам податків.
        Звертаємо увагу, що 10 вересня 2018 року закінчується перехідний період і починаючи з 11 вересня 2018 року платежі, перераховані на старі рахунки, будуть повертатись платникам.


До уваги енергодарців!

В рамках проекту «Підвищення рівня компетенції діючих та потенційних підприємців задля диверсифікації бізнесу в м.Енергодарі» за фінансової підтримки Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) у серпні-вересні 2018 року буде проведено «Тиждень підприємництва».

В рамках «Тижня підприємництва» планується проведення п'яти навчальних семінарів/тренінгів:

-         3 семінари по 4 години за темами: «Можливості для бізнесу: щодо участі у грантових програмах», «Самозайнятість – шлях до сталого розвитку власної справи та отримання доходу», «Маркетинг та реклама: важливі інструменти для розвитку та просування послуг/товарів»;

-         2 одноденних тренінга за темами: «Відкриття ФОП та організація власної справи», «Податкова звітність та бухгалтерський облік».  

Запрошуємо Вас безкоштовно взяти участь у заходах.

Групи обмежені - до 20 осіб. Взяти участь можна як в одному семінарі, так і у всіх вищезазначених. Навчання проводять досвідчені дипломовані тренера.

Чекаємо всіх бажаючих!

Щоб взяти участь необхідно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLScsjdns8R7k_h5MG1.../viewform

З усіх питань телефонуйте за номером – 0953518523, Вікторія.

 


До відома суб’єктів звернень щодо роботи ЦНАП на День незалежності!

Графік прийому громадян у Центрі надання адміністративних послуг 

«Єдиний офіс» Енергодарської міської ради:

 

23.08.2018 (четвер) –

прийом громадян здійснюватиметься з 08-00 до 15-00 год

видача документів здійснюватиметься з 08-00 до 17-00 год

24.08.2018 (п’ятниця) – вихідний день.

25.08.2018 (субота) – вихідний день.

26.08.2018 (неділя) – вихідний день.

Звертаємо увагу, що документи які прийняті в передвихідні робочі дні будуть направлені суб'єктам надання послуг у перший робочий день після загальнодержавних вихідних днів.  
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ! 

         У четвер, 16 серпня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

         Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.


УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

 

         У середу, 1 серпня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

         Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-308. Дзвінки безкоштовні.


Шановні енергодарці!

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради приносить вибачення за тимчасові незручності, які виникли протягом останніх кількох днів стосовно обмеження підприємцями-перевізниками безкоштовного проїзду громадян пільгових категорій  у громадському транспорті.

Напередодні представниками міської влади було проведено зустріч з перевізниками, під час якої знайдено порозуміння щодо механізму компенсації пільгового проїзду. З 3 липня 2018 року відновлено безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пасажирів всіх пільгових категорій відповідно до законодавства України.

На сьогоднішній день готується розпорядження міського голови щодо проведення службової перевірки діяльності посадових осіб управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради, службова недбалість яких стала причиною виникнення зазначеної ситуації. За результатами перевірки посадових осіб, які неналежно виконували службові обов'язки, буде притягнуто до відповідальності.

До уваги жителів міста, представників бізнесу та громадськості

 

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Термін стажування у США: з 27 жовтня по 17 листопада 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 13 липня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом;

• Спеціалісти, які приймають технічні та фінансові рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів);

• Асоціації, постачальників і виробників будівельних матеріалів.

У програмі братимуть участь компанії з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану і України.

Вимоги до кандидатів:

• Значний досвід роботи в даній галузі;

• Керівна посада в своїй компанії;

• Знання англійської мови необов'язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.  

Мета програми – надати учасникам можливість познайомитися з промисловим сектором США і місцевими нормами і правилами, встановити цінні ділові знайомства, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, досягти розуміння ринкових бізнес-концепцій. Введення в енергоефективне цивільне і комерційне будівництво в Сполучених Штатах.

Орієнтовна програма стажування: Програма розрахована на 3 тижні. Перший тиждень присвячено навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Це буде доповнено відвідинами і зустрічами на місцях за участю представників будівельної галузі, що працюють в області енергоефективного будівництва в кількох регіонах Сполучених Штатів.

Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

 

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 13, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/ee-construction-2018.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.Зупинимо амброзію разом!

Амброзія це справжня проблема для десятків тисяч людей, які не із розповідей знають про алергію та потерпають від цієї недуги.

З метою оперативного реагування управління комунальної власності виконавчого комітету міської ради (вул. Набережна, 24) звертається до небайдужих жителів міста з проханням повідомляти про вогнища карантинних рослин на території міста Енергодара за телефоном 4-24-11.


Інформація щодо якості питної води, яка надається мешканцям

м. Енергодара

Одним з видів господарської діяльності комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради (далі – КП «ПКВ») є централізоване водопостачання. Джерелом водопостачання м. Енергодара є насосна станція 1-го підйому господарсько-питного водозабору (ГПВ), яка складається з 30 артезіанських свердловин.

Господарсько-питний водозабір цілодобово забезпечує питною водою населення і підприємства міста, а також важливі стратегічні об'єкти: ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» та ДТЕК Запорізька ТЕС.

Загальна протяжність ГПВ становить 3300м. Середня відстань від лінійного ряду свердловин до урізу води Каховського водосховища становить 150м, середня відстань між свердловинами – 110м. Глибина свердловин від 32м до 39м. Проектна продуктивність кожної свердловини ГПВ від 60 до 70 м3/год.

На сьогодні з 30 свердловин на ГПВ знаходяться в роботі 18, 12 свердловин зупинені в резерв через високий вміст марганцю та заліза.

Для обліку видобутої, відпущеної води споживачам і зменшення втрат на водозаборі була встановлена автоматизована система господарсько-питного водопостачання споживачам з об'єднанням в єдину систему контролю за роботою свердловин ГПВ.

Контроль якості питної води та підземних вод проводиться хіміко-бактеріологічною лабораторією КП «ПКВ» відповідно до робочої програми повного виробничого контролю виробництва аналізів питної води хіміко-бактеріологічної лабораторії господарсько-питного водозабору м. Енергодар на 2018 рік. Лабораторія атестована Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України. Державний санітарно-епідеміологічний нагляд та контроль за якістю досліджень лабораторії КП «ПКВ» здійснюють фахівці атестованої лабораторії ДУ «Запорізького обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України».

З початку 2018 року атестованою лабораторією комунального підприємства було проведено:

- 1820 органолептичних досліджень аналізів;

- 6522 фізико-хімічних досліджень аналізів;

- 1340 мікробіологічних досліджень аналізів.

Знезараження питної води на господарсько-питному водозаборі м. Енергодара здійснюється хлоруванням.


ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ! 

         З 02.07.2018 вводяться в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів по Запорізькій області.

         Ознайомитись з реквізитами рахунків, відкритих на балансі Державної казначейської служби можна за посиланням: http://www.treasury.gov.ua/reg/control/zap/uk/publish/category/339284;jsessionid=779BE3ED6780969C8236B62643A30B39


надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі

До уваги громадян!

 

Щомісяця прокурором Запорізької області проводяться прийоми громадян, які проживають у віддаленій сільській місцевості? в режимі відео конференції. 

Відповідно до графіка прийом громадян в режимі відеоконференції здійснюватиметься у приміщеннях Кам’янсько-Дніпровського, Василівського, Михайлівського відділів Енергодарської місцевої прокуратури о 10:00 кожний третій  понеділок місяця.

У разі необхідності, звернутися до прокурора області особисто, громадяни можуть заздалегідь записавшись на прийом, повідомивши свої дані та суть питання за телефонами Кам’янсько-Дніпровського, Василівського, Михайлівського відділів Енергодарської місцевої прокуратури (238) 2 33 29, (275) 7 26 03, (06132) 2 04 49 відповідно.

        У день прийому громадянам необхідно з’явитись зі зверненням до відповідного відділу місцевої прокуратури для спілкування з прокурором області в режимі відеоконференції. При собі мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.


ДО УВАГИ УПРАВИТЕЛЯМ ТА МЕШКАНЦЯМ МІСТА! 

На виконання рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 24.07.2017 №105 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі» та Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150 (надалі – Порядок) виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі.

На виконання п.4 розділу ІІ Порядку оприлюднюємо наступну інформацію:

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу –  виконавчий комітет Енергодарської міської ради (код ЄДРПОУ 04526934), 71502, Запорізька область, місто Енергодар, вулиця Курчатова, будинок 11.

Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

– Курдя Ігор Іванович, перший заступник міського голови, телефон (06139) 3 23 14;

– Терехова Алла Робертівна, заступник начальника управління з питань житлово-комунального господарства управління комунальної власності Енергодарської міської ради, телефон (06139) 6 57 56;

– Леп’явко Валерій Сергійович, головний спеціаліст-юрист управління комунальної власності Енергодарської міської ради, телефон (06139) 4 20 16.

Критерії оцінки конкурсних пропозицій


Шановні енергодарці!


         У місті Енергодарі продовжує діяти Програма стимулювання населення м.Енергодара до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів на 2018-2020 роки, затверджена рішенням Енергодарської міської ради від 26.12.2017 №6, метою якої є забезпечення ефективного використання та збереження енергоресурсів, заощадження коштів населення.

         Програма користується великим попитом серед населення. За 2015-2017 роки з міського бюджету було відшкодовано частку суми кредиту 613 особам на загальну суму 2 млн. 638 тис.грн.

         Програмою передбачено відшкодування частини суми кредиту отриманого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів:

         - радіаторів водяної системи опалення, регуляторів температури повітря (в тому числі автоматичних) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;

          - вузлів обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засобів вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;

          - багатозонних (багатотарифних) приладів обліку електричної енергії (лічильників активної електричної енергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;

          - світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них.

 Розмір відшкодування:

         для фізичних осіб – 30%, але не більш як 8 000 грн.;

         для осіб, які отримують житлову субсидію – 65% суми кредиту, але не більш як 14 000 грн.

 

         Зазначаємо, що міська програма розроблена у рамках Урядової програми «теплих кредитів». Однак у державному бюджеті на 2018 рік не передбачено кошти на стимулювання населення, яке проживає у квартирах багатоквартирних будинків.

 

        Де можна отримати кредит:

         АТ «Державний ощадний банк України», (вул.Центральна,4, тел.6-36-62),

         ПАТ АБ «Укргазбанк», (вул.Курчатова 31, тел.4-18-81).

        

         За більш детальною інформацією звертатись до управління економіки міської ради, каб.602, 607, тел. 6-57-54, 3-31-35.


Графік 
перевезення пенсіонерів 
на присадибні ділянки 
з 1 квітня 2018 року

Маршрут

Час перевезень

Енергодар – СГТ Мічуріно

Середа, субота

(від маг.Ассоль через вул..Курчатова)

7-00

СГТМічуріно - Енергодар

18-00

ПП Єрьомін

 

 

 

Енергодар – СГТ Ентузіаст

Вівторок, п’ятниця

(від Кільця, вул..Комсомольська, вул..Козацька, “Сучасник

7-00

СГТ Ентузіаст Енергодар

18-30

ПП Єрьомін

 

 

 

Енергодар – с.Водяне

Вівторок, п’ятниця

(від БК Сучасник, Кільце, вул..Комсомольська)

6-00

С.Водяне – Енергодар

19-00

ПП Губко

 

 

 

Енергодар – СГТСтроитель

Вівторок, субота

(від Кільця, вул.Комсомольська, вул..Козацька)

6-00

СГТ Строитель - Енергодар

16-00

ПП Бобков

 

 

 

Енергодар - Дніпровка

Середа, неділя

(від Кільця, вул. Комсомольська, вул.. Козацька

5- 40

Дніпровка - Енергодар

19- 00

Енергодар - Дніпровка

 

ПП Бобков

 

 

 

Енергодар – с.Н.Водяне

Понеділок, п’ятниця

(від Кільця, вул. Комсомольська, котеджі)

5-45

С.Н.Водяне - Енергодар

19-10

(через вул.. Козацьку, Таврія, пр..Будівельників

 

Кільце)

 

ПП Бобкова

 

 

 

Енергодар – Н.Українка –СГТ Електрик

Вівторок, п’ятниця

(від Кільця, вул..Комсомольська, котеджі)

7-00

Н.Українка - Енергодар

18-45

ПП Сидоренко

 

 

 

Безкоштовний проїзд при пред’явлені пенсійного посвідчення.

 

Начальник управління праці
та соціального захисту населення
Енергодарської міської ради                                                                                                                    О.Г.Смірнова


Шановні мешканців міста Енергодара!

        Відпочивати на природі, особливо в лісі – завжди прекрасно. Можна отримати безліч позитивних емоцій: подихати свіжим, чистим повітрям, помилуватися гарними краєвидами, насолодитися тишею. 
        Коли настають теплі погожі дні та наближаються вихідні або свята, вже традиційно, відкривається сезон весняних пікніків. Але відпочиваючі у лісі будьте уважними та бережливими до лісових насаджень Після відпочинку не залишайте після себе сміття та непогашене багаття. Враховуючи початок пожежонебезпечного періоду, коли достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Тому у період підвищеної пожежної небезпеки рятувальники застерігають не використовувати відкритий вогонь поблизу житлових будинків, не кидати недопалки цигарок у траву чи на узбіччя доріг. Крім того, суворо забороняється самовільне випалювання рослинності або її залишків. Так за 2017 рік трапилось 89 пожеж на загальній площі 53,434 га. верхових- 3 пожежі. 
        Виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертається до Вас з проханням постійно дотримуватись чистоти та бережливого ставлення до Природи – це питання стосується кожного мешканця нашого міста. Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас, є просто недопустимо.

До відома громадян

 

«Доступні ліки» – це Урядова програма забезпечення громадян України необхідними лікарськими засобами БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:

1. серцево-судинні захворювання;

2. бронхіальна астма;

3. діабет 2 типу.

 

У 2018 році до реалізації  програми «Доступні ліки» залучені такі аптечні заклади:

1. ТОВ «Аптека 1 плюс 1», аптека №1, вул.Курчатова, 19, прим.1, тел.4-24-92;

2. Аптека №5 ДП ДАК «Ліки України», пр-т. Будівельників,39, тел.3-18-71;

3. Аптечний пункт №3 Аптека №5, поліклініка 1-й поверх, тел.5-00-72;

4. Аптека №1 – філіал Аптека №5, вул.Козацька, 20, тел.5-00-22;

5.  Аптечний пункт №1 Аптеки №5, стаціонар, 1-й поверх, тел.5-38-89;

6. ТОВ «МЕД-СЕРВІС», Аптека №131, вул.Українська, 27-А, тел.6-22-07;

7. ТОВ «АНЖЕСФАРМ», Аптека №1, пр-т. Енергетиків, 11, тел.4-00-45;

8. ПАТ «Аптеки Запоріжжя», аптека №59, вул.Українська,16, тел.6-13-28;

9. ПАТ «Аптеки Запоріжжя», аптека №58, вул. Козацька, 19, тел.6-81-18;

10. ПАТ «Аптеки Запоріжжя», аптека №15, пр-т. Будівельників, 2, тел.4-08-54;

11. ПАТ «Аптеки Запоріжжя»,  пункт №1, пр-т. Будівельників, 33, тел.6-15-25;

12. ТОВ “І.К.ВЕЛ” Аптека “ОПТ ТОРГ”,  пр-т. Будівельників,38/74; тел.6-55-20;

13. ТОВ «ГЛОРІЯ ФАРМ», Аптека №69, пр-т. Будівельників,36, тел.6-21-30;

14. ТОВ «МЕНГО», Аптека №63, вул.Молодіжна,43, прим.3, тел.6-51-00;

15. ТОВ «МЕНГО», Аптека №93, пр-т. Будівельників,36, тел.6-55-20


 

Відділ охорони здоров’я міської ради

телефон: 6-55-38

До уваги мешканців міста!

        Комунальним підприємством «Підприємство комунальної власності» готується документація щодо затвердження технічних характеристик житлових будинків, які знаходяться на балансі підприємства.
        За Вашим бажанням Ви можете залучитись до вибіркової перевірки щодо достовірності даних з технічних характеристик житлових будинків.
        Для цього Вам необхідно визначитись із представником від Вашого будинку та звернутись із письмовою пропозицією до приймальні управління комунальної власності Енергодарської міської ради за адресою: вул. Набережна, 24, у строк до 22.02.2018.
        Із попередніми даними технічних характеристик житлових будинків Ви можете ознайомитись на сайті Енергодарської міської ради.

Термінової допомоги на лікування потребує трирічний енергодарець

Богдан Мудрий


        У маленького жителя міста Енергодара Богдана Мудрого лікарі діагностували портальну гіпертензію, варикозне розширення вен стравоходу І-го ступеня.
        Хвороба перебуває на початковій стадії, при якій операція дає високі шанси на одужання. У Богдана вже є проблеми з печінкою, виявлено один з різновидів вірусу герпесу, аналізи крові значно відхиляються від норми. Сьогодні дитині потрібна термінова операція, щоб розширені вени не привели до ще більш серйозних проблем в організмі.
        Операцію готові здійснити у Москві. Вартість лікування - 410 тисяч гривень.
        Необхідна на операцію сума непідйомна для батьків хлопчика. Батько працює на Запорізькій тепловій електростанції, мати - у декретній відпустці. У сім’є виховується ще 16-річний син.
        Родина Мудрих звертається до жителів міста, депутатів, підприємців – всіх небайдужих громадян з проханням надати фінансову допомогу.
        Чужої біди не буває! Не залишаймося осторонь, адже навіть незначна сума може стати вирішальною у долі маленької дитини.

Реквізити для допомоги

 

Номер картки ПриватБанку: 5168 7427 0333 5582
Мудра Наталія Станіславівна

Контактні телефони:
мати Наталія: 066 390 82 73 батько Леонід: 095 447 54 59

 
 
 
 

До уваги мешканців міста Енергодара!

Несанкціонована вирубка та продаж ялинок карається Законом.


         Напередодні Нового року усі громадяни традиційно починають готуватись до Новорічних свят. Кожна родина мріє зібратися за новорічним столом біля ялинки. Нажаль, незаконне придбання, а саме вирубка або купівля несертифікованої «лісової красуні», може зіпсувати свято не тільки дітям, а й дорослим.

            Виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертається до мешканців міста з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон.

            У передноворічний період правоохоронці традиційно проводять заходи (рейди), метою яких є недопущення несанкціонованої вирубки хвойних дерев та їх реалізації.

            Згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незаконну порубку, пошкодження і знищення лісових культур та молодняка можливе накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ці правопорушення скоєні особою віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років і якщо ця особа не має самостійного заробітку, тоді штраф стягується з батьків або осіб, які їх заміняють (ст. 307 КУпАП).

            Одночасно законодавством передбачено ще й стягнення за заподіяну шкоду державі внаслідок самовільної рубки хвойних насаджень громадянами та посадовими особами, яка з кожним роком збільшується. Відповідно до ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках», ст. 152 КУпАП «Порушення правил благоустрою території міст та інших населених пунктів», ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності» законодавством України передбачено виплату значного штрафу або громадські роботи.

            Крім того, передбачена відповідальність за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання), що згідно ст. 88-1 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

            Якщо ж хочете відчувати в оселі справжній аромат ялинки – відправляйтеся за живою зеленою красунею на ринки у спеціально визначені місця їх продажу, а саме

            - ТЦ «Меркурій-V», який знаходиться по вул. Українська, 20;

            - ринок «Райдужний» по вул.Козацька.

            Хотілося б застерегти, особливо тих громадян, які мають потребу транспортування новорічних ялинок, що для цього необхідно мати документи про підтвердження законності їх придбання. Відсутність документів на новорічні ялинки буде розцінюватись як порушення природоохоронного законодавства.


ЗВЕРНЕННЯ

колективу Дитячої музичної школи Енергодарської міської ради до депутата Енергодарської міської ради Нікітіної Лесі Олександрівни

 

 

Депутату

Енергодарської міської ради

Нікітіній Л.О.

 

Шановна Леся Олександрівна!

 

         Колектив Дитячої музичної школи Енергодарської міської ради Запорізької області звертається до Вас з проханням посприяти в початку робіт по ремонту системи опалення школи.

         У 2015 році був розроблений робочий проект «Реконструкція системи опалення в дитячій музичній школі за адресою: проспект Будівельників, буд. 23, м.Енергодар, Запорізької області», в тому ж році на додаток до проекту було проведено Енергоаудит, в 2017 році складено Енергетичний паспорт і робочий проект пройшов експертизу на енергоефективність в м. Київ. Відділом культури Енергодарської міської ради весь цей час проводилися роботи по залученню коштів для виконання робіт по проекту.

         У жовтні 2017 року до Фінансового управління Енергодарської міської ради надійшли кошти, надані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яка проживає на території зони спостереження, необхідні для проведення робіт з реконструкції системи опалення в дитячій музичній школі.

         Наступну зиму, при теперішньому стані опалювальної системи, школа не витримає. У грудні 2016 – лютому 2017 року температура в деяких навчальних класах падала до +13 ° С. Діти і педагоги стали частіше хворіти. Тільки в грудні 2016 року в зв'язку з простудними захворюваннями перебували на лікарняному 20 співробітників школи.

         Неможливо навчати дітей грі на музичних інструментах в холодних класах, тому що клавіші фортепіано і роялю покриті пластиком, кнопки баянів виготовлені з пластику та металу, духові інструменти повністю складаються з металу. Дотик до холодних музичних інструментів та їх частин викликає дуже швидке замерзання рук і всього тіла дитини і може потягнути за собою розвиток хвороби суглобів.

         Нажаль, на сьогоднішній день, роботи не розпочаті, не отримано дозволу на початок виконання робіт. Для його отримання необхідно, щоб було  укладено договір на авторський нагляд з вашим підприємством «Теплоенергоавтоматика». Тому, шановна Леся Олександрівна, звертаємося до Вас як до жінки-депутата, керівника підприємства, який може допомогти у вирішенні нашої проблеми. Будь ласка, надайте сприяння у підписанні договору щодо здійснення авторського нагляду. Перша зробіть крок назустріч.

 

З повагою,

Директор Дитячої музичної школи

Енергодарської міської ради                                                                                                                  Є.М.Бородіна

До уваги громадськості!

 

Шановні енергодарці!

        

Доводимо до вашого відома, що за ініціативи міського голови у місті запроваджено соціальну програму "Ми з тобою" метою якої є надання допомоги нужденним дітям і незахищеним містянам за допомогою небайдужих жителів.

Пункт прийому допомоги організовано у приміщенні Енергодарського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, вул. Козацька, 17, кабінет №21 та №4, телефон: 6 19 54, 4 38 44.

         Дітям потрібен одяг, продукти харчування, постільна білизна, засоби гігієни, побутова хімія, канцелярські товари, ковдри, письмовий стіл, ліжко.

         Запрошуємо вас долучитися до програми.
До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу, що з метою протидії розкраданню кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання, на підставі розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 29.08.2017 №453 «Про протидію розкрадання кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання», інформацію про факти скоєння злочинів з розкрадання кабельних ліній зв’язку надавати Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області та ПАТ «Укртелеком» за телефонами: (06139) 3-27-43 або 102.

 

                                   Виконавчий комітет Енергодарської міської ради

Шановні енергодарці!

31 вересня 2017 року на сайті Єдиної системи місцевих петицій була зареєстрована електронна петиція про скасування рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради №12 від 20.01.2017 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення».

Станом на 07 вересня 2017 петиція набрала необхідну кількість голосів (150) та взята на розгляд відповідно до діючого законодавства. 

Згідно зі ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян» розгляд петиції здійснюватиметься протягом десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду – 07 вересня 2017 року.До відома енергодарців

 

З метою запобігання випадкам несанкціонованої торгівлі та ліквідації стихійної торгівлі у місті Енергодарі при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відкрита та функціонує «гаряча лінія», за телефоном якої жителі міста можуть повідомити інформацію про факти несанкціонованої торгівлі на території міста Енергодара.

 

Номер телефону «гарячої лінії» - 3 37 98

 

Дзвінки приймаються щоденно, крім суботи і неділі, з 08.00 до 17.00, у п’ятницю – з 08.00 до 15.45.


ДО  УВАГИ  СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

У зв’язку із завершенням реорганізації Енергодарської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кам'янсько-Дніпровському районі Запорізької області шляхом злиття,

з 01 серпня 2017 року з усіх питань загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, похованням, а також від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання звертатися до Енергодарського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Запорізькій області:

адреса: 71503, місто Енергодар, вулиця Українська, 4а.

графік роботи з 8:00 до 17:00 (перерва з 12:00 до 13:00)

телефони для довідок: 4-20-12; 6-24-96; 6-53-91.

тел./факс 6-59-97

Начальник Енергодарського відділення - Володимир Анатолійович Жук


Шановні мешканці міста!

 

       На сьогоднішній день, нажаль найчастіше відмічається тільки погіршення стану внутрішніх водойм, суттєво зменшується іхтіофауна наших водойм, або взагалі зникнення деяких видів риб. Однією з причин цього є використання під час лову риби заборонених знарядь лову.

        Ідучи на рибалку дотримуйтесь Правил любительського та спортивного рибальства (далі - Правила), не нехтуйте водними біоресурсами виловлюючи їх забороненими знаряддями лову.

         Відповідно до Правил забороняється лов водних живих ресурсів: із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм.

       Використання заборонених знарядь лову, згідно чинного законодавства України, карається адміністративною та кримінальною відповідальністю:

      - за оновленою статтею 85-1 КУпАП, тобто «Виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу» визначено покарання у вигляді від дев'яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення, тобто штраф у розмірі від 153 до 357 грн.

        - також передбачена відповідальність за рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу покарання у вигляді від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 850 до 1700 грн. і на посадових осіб – від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 1700 до 4250 грн.


До уваги мешканців міста!

        Запрошуємо громадських інспекторів залучитись до перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання.
        Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища громадські інспектори беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, проведення природоохоронних операцій та акцій.
        Всім зацікавленим особам для проходження співбесід для отримання посвідчення громадського інспектора з подальшим виконанням передбачених законодавством повноважень звернутись до Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, за адресою: вул.Незалежної України, 72а, м.Запоріжжя, 69035.До уваги громадян !!!

З метою вивчення Вашої думки щодо якості надання адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради, пропонуємо взяти участь в опитуванні.

Метою опитування є вивчення поточного стану надання адміністративних послуг через ЦНАП. Результати опитування будуть використанні для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання адміністративних послуг.

Знайти і завантажити анкету можливо на сайті Енергодарської міської ради у розділах: «Актуально», ЦНАП «Єдиний офіс».

Заповнену анкету просимо надіслати електронною поштою за адресою: cnap@en.gov.ua.

 

Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс»

До уваги пенсіонерів міста!

Управління Пенсійного фонду України

в м. Енергодарі Запорізької області повідомляє

 

На виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15 березня 2017 року Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63, з 1 квітня поточного року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування пенсій та грошової допомоги в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» .

Особи, які отримували пенсійні виплати в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний  промислово-інвестиційний банк», в квітні 2017 року отримають пенсії та соціальні допомоги через Енергодарські поштові відділення ЗД УДППЗ «Укрпошта».

Для подальшого отримання пенсійних виплат через банківські установи, надаємо перелік уповноважених банків, відповідно до рішення конкурсної комісії по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки  для виплати пенсій та грошової допомоги у 2017 році:

-         ПАТ «Державний ощадний банк України»

-         АТ КБ «ПриватБанк»

-         ПАТ «Райффазен Банк Аваль»

-         АКБ СР «Укрсоцбанк»

-         ПАТ «Метабанк»

      -         ПАТ «Перший Український міжнародний Банк».


До уваги підприємств, установ, організацій

 і громадян міста!

 

        Законом України від 09.04.2015 №322-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» були внесені зміни до ст.39 Закону України «Про тваринний світ», де частина п’ята викладена в наступній редакції:
        «у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань та транспортних засобах)». 
        Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертає увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої с.39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС


    На підставі рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 21.02.2017 №43, оголошується Міський архітектурний конкурс на кращий ескізний проект зупинки громадського транспорту у м.Енергодарі.


З програмою та умовами Конкурсу Ви можете ознайомитись  у розділі «Нормативні акти».

         Технічне завдання на виготовлення ескізного проекту та вихідні дані для проектування додаються нижче.

          У разі виникнення запитань звертатися за тел.3-30-26, 3-33-45.

До уваги жителів міста!

У зв’язку із загостренням ситуації на сході країни, оголошується збір гуманітарної допомоги жителям Авдіївки та інших постраждалих населених пунктів Донбасу.

         У місті розпочали працювати пункти збору допомоги.

Звертаємося з проханням до всіх енергодарців надати допомогу мирним жителям зони загострення конфлікту.

Найбільш необхідне:

- теплий дитячий, дорослий одяг та взуття;

- ковдри;

- продукти тривалого зберігання (макарони, крупи, консерви у жестяній тарі, олія, овочі, лимони, чай, кава, цукор, печиво, цукерки тощо);

- сірники, свічки, сухе паливо;

- термоси;

- ліхтарики;

- засоби гігієни (вологі серветки, туалетний папір тощо);

- грілки для взуття.

А також медикаменти (противірусні препарати, препарати кардіологічної групи, знеболювальні, жарознижувальні).

 

Збір гуманітарної допомоги триває на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул.Козацька, 17.

 

Графік роботи Центру:

понеділок – четвер з 8-00 до 17-00

пятниця з 8-00 до 16-00

перерва на обід з 12-00 до 13-00.

Довідки за телефонами: 6 19 54, 4 38 44

Приєднуйтесь та не будьте байдужими!


До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу, що за консультацією з питань щодо порушення прав споживачів можна звернутись до відділу з питань захисту прав споживачів управління економіки Енергодарської міської ради за телефоном 3-37-98, або на особистий прийом до начальника відділу - Якушева Вадима Анатолійовича. Прийом здійснюється щопонеділка с 9.00 до 12 години та щосереди з 8.00 до 12.00 у кабінеті №601, приміщення Енергодарської міської ради, по вул. Курчатова,11 у м.Енергодарі.

 

                                   Виконавчий комітет Енергодарської міської радиУрядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар,Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

На даний час короткий номер працює в тестовому режимі.

Також тимчасово працює номер 0 800 507 309.

Для мешканців м. Київ та громадян України, які перебувають за кордоном,

номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38 (044) 284-19-15.Шановні енергодарці!

        Запрошуємо вас долучитися до обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2027 року. Документ доступний для ознайомлення на сайті Енергодарської міської ради у рубриці “Стратегії міста Енергодара” за посиланням: http://www.en.gov.ua/strategiie-mista-energodara/rozrobka-strategicnogo-planu-rozvitku-mista-do-2020-roku

        Всі коментарі та пропозиції просимо надсилати на поштову адресу uprek@en.gov.ua.До уваги громадськості!

        Благодійна організація “Чорнобильський фонд Здоров'я”, яка відповідно до законодавства України здійснює благодійну діяльність в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи звертається до всіх небайдужих громадян з проханням підтримати звернення до президента України щодо внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги отриманої фізичними особами, громадянами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, та не включати такі суми в загальний місячний (річний) оподатковуваний доход платника податку на доходи фізичних осіб.
        Посилання для ознайомлення з текстом Звернення: http://chernobyl-people.org/uk/petytsiya-prezydentu-ukrayiny-2/
        Петиція Президенту України https://petition.president.gov.ua/petition/26215
        Для досягнення очікуваного результату необхідно роздрукувати, заповнити та надіслати на поштову адресу організації “Чорнобильський фонд Здоров'я” звернення до Президента України, а також зареєструватися на сторінці офіційного Інтернет-представництва Президента України та підписати електронну Петицію Президенту України.

Адреса для листування: Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», вул. Лаврська, буд. 9, корп. 19, м. Київ, 01015, тел.: +38 (044) 280 1325; 280 1375, E–mail: post@chernobyl-people.org

Благодійна організація
«Чорнобильський фонд здоров’я»


УВАГА!
Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує!
Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №1717/5 «Про затвердження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Детальну інформацію можна отримати за адресою:
м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99
тел. 096-5239855, (0619) 448810, (0619) 421808
ел.адреса: Melitopol.zaporizhya@legalaid.gov.ua


До уваги жителів міста та внутрішньо переміщених осіб в України


        В Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 15.06.2016 року на базі ЕМЦСССДМ благодійний фонд «Сподівання» в рамках проекту «Соціального супроводу внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН В Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в України») та Уряду Японії в особі Холод Юлії Олександрівні надає слідуючи послуги для ВПО:
 • Інформування, роз’яснення правил, процедур та інструкцій відносно отримання соціальних виплат;

 • Допомога в заповнені відповідних документів для отримання пільг, допомоги та послуг;

 • Допомога у відновлення документів;

 • Допомога у пошуку тимчасового житла;

 • Допомога у влаштуванні дітей у дошкільні та загальноосвітні заклади, дитячі табори;

 • Юридична допомога, сприяння у реалізації прав внутрішньо переміщених осіб;

 • Допомога у працевлаштуванні, сприяння в зайнятості, перекваліфікації;

 • Психологічна допомога;

 • Інформування та переадресація в заклади, які надають гуманітарну допомогу;

 • Інші соціальні послуги.

        Кейс-менеджер приймає усіх бажаючих ВПО у вівторок, четвер з 13.00 до 17.00 за адресою вул. Козацька 17, каб.4 в ЕМЦСССДМ.

Шановні енергодарці!!!

        Почалася видача населенню препарату калію-йодида на випадок виникнення радіаційної аварії. Для отримання пігулок даного препарату вам необхідно звернутися в ЖЕД за місцем реєстрації з 08.00 до 16.00 години окрім вихідних та святкових днів.


З повагою 
Управління з питань НС та ЦЗН 
Енергодарської міської ради

До уваги керівників бюджетних

підприємств, установ та організацій міста


Казначейством розширена функціональність системи дистанційного обслуговування клієнтів

        В Державній казначейській службі України триває модернізаційний проект розвитку казначейської системи, який спрямований на спрощення обслуговування клієнтів та впровадження програмно-технічного комплексу (ПТК) «Клієнт казначейства – Казначейство» з системою дистанційного обслуговування.

        З березня 2015 року Державною казначейською службою України проводиться повномаштабне впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» на базі клієнтів усіх головних управлінь Казначейства України в областях та місті Києві.

        На даний час вже укладено договори, щодо обслуговування в системі дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України з 7591 організаціями та установами по всій Україні, з них повномаштабно працюють 412 клієнтів, інші знаходяться на різних стадіях підключення до вищезазначеної системи.

        З 1 січня 2016 року Державна казначейська служба України розширила перелік документів для обміну в системі дистанційного обслуговування клієнтів. Окрім виписок та платіжних доручень, які не потребують підтвердних документів, додано можливість передавати через вищезазначену систему:

 • Документи щодо планових показників установи;

 • Розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань МБ;

 • Реєстри зобов’язань та підтвердні документи;

 • Платіжні доручення на перерахування коштів з рахунків (Сумою до 1 млн. грн. в одному платіжному дорученні).

Також додано можливість використовувати в системі нові засоби захисту інформації.

Надаємо повний перелік захищених носіїв ключової інформації, які можуть бути використані для роботи в програмно-технічному комплексі «Клієнт Казначейства - Казначейство»:

 • засоби криптографічного захисту інформації «SecureToken-337», «SecureToken-337 mini», «SecureToken-337 F4», «SecureToken-337 F8», «SecureToken-337 F16» «SecureToken-337 F32», «CryptoCard-337» виробництва ТОВ «Автор»;

 • електронний ключ «Алмаз-1К» («ІІТ Е.ключ Алмаз-1К) виробництва ПАТ «Інститут інформаційних технологій».

Окупність придбаних НКІ, навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, становить шість місяців у зв’язку з економією витрат на відрядження, папір, витратні матеріали тощо.

Для отримання консультаційних послуг щодо підключення та експлуатації системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» клієнти Державної казначейської служби України можуть звернутися до Відділу супроводження дистанційної форми обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України та територіальних органів Державної казначейської служби України.

Клієнти м.Енергодара консультативні послуги можуть отримати за телефонами:

6-24-57 – провідний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Чурсінов Андрій Вікторович;

6-54-57 – заступник начальника управління-начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Новікова Олена Олександрівна.
Провідний спеціаліст інформаційних

технологій та захисту інформації А.В.Чурсінов