Новини‎ > ‎

Освітян міста привітали з професійним святом

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 22:44 Відділ інформації   [ оновлено 4 жовт. 2018 р., 22:49 ]
        4 жовтня 2018 року у МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти. 
        Освітян міста з професійним святом привітали міський голова Павло Музика та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв, які подякували вчителям та ветеранам педагогічної праці за цінний внесок у розвиток та виховання молодого покоління. 

 
         Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” за високі досягнення у праці нагороджено вихователя ДНЗ №10 Наталію Адаменко, заступника директора з навчально-виховної роботи Енергодарського багатопрофільного ліцею Ольгу Бабаніну, вчителя німецької мови ЕЗОШ №7 Світлану Кареву, методиста Науково-методичного центру управління освіти Наталію Ласкову, вчителя української мови та літератури ЕЗОШ №2 Світлану Пелипенко. 
 
        За багаторічну сумлінну працю, високий професійний рівень, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління кращі представники освітянської ниви відзначені Почесними грамотами  виконавчого комітету Енергодарської міської ради та Листами подяки міського голови.
        Почесну грамоту та пам’ятний подарунок – телевізор  - міський голова вручив  колективу управління освіти в особі начальника Світлани Букреєвої.
        Нагородами від управління освіти відзначені освітяни – переможці міських, обласних та всеукраїнських  конкурсів педагогічної майстерності.
        Урочистий захід продовжився святковою концертною програмою за участю артистів та творчих колективів МПК “Сучасник”.