Новини‎ > ‎

Міський голова взяв участь у тренінгу з місцевого економічного розвитку

опубліковано 7 черв. 2016 р., 06:50 Відділ інформації   [ оновлено 7 черв. 2016 р., 06:51 ]
2-3 червня міський голова Павло Музика взяв участь у навчальній сесії з місцевого економічного розвитку, організованою Всеукраїнською громадською організацією “Клуб мерів” спільно з Проектом міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС) за підтримки Асоціації міст України.
У навчанні взяв участь 31 керівник органів місцевого самоврядування. Учасників заходу привітав перший віце-президент ВГО “Клуб мерів” Олександр Мазурчак та головний експерт з питань міжвідомчого співробітництва та місцевого розвитку Проекту “ПРОМІС” Олег Войтович. 
У ході навчальної сесії експерти розповіли учасникам про концепцію місцевого економічного розвитку (МЕР), готовність суспільства до МЕР, інституційне забезпечення та управління. Присутні розглянули та обговорили критерії та принципи “доброго демократичного врядування”, поняття партісіпативної демократії, форм взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, питання методології та сучасної практики стратегічного планування, маркетингу та брендингу території, питання створення сприятливого бізнес-клімату, інструментів стимулювання і підтримки малого та середнього бізнесу, нових інструментів збереження та розвитку існуючих підприємств.
Одна з частин навчання стосувалася питання залучення інвестицій. Учасники виконали ряд практичних завдань, у ході яких вчилися принципам пошуку ідеального інвестора, а також шляхам ефективного просування та реклами інвестиційних можливостей, плідній взаємодії місцевої влади з інвесторами. 
Всі учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати та висловили бажання щодо подальшої участі у навчально-практичних семінарах “Клубу мерів” та Проекту “ПРОМІС”.