Новини‎ > ‎

Міський голова високо оцінив рівень умов навчання дітей з особливими потребами в дитячому садку №12

опубліковано 27 лют. 2018 р., 05:52 Відділ інформації   [ оновлено 27 лют. 2018 р., 05:52 ]
        27 лютого 2018 року міський голова Павло Музика відвідав дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу №12 «Посмішка Пізнайки».
        Міський голова у супроводі завідувача Тетяни Липинської та виконувача обов'язків начальника управління освіти міської ради Олени Ржевської здійснив огляд приміщень закладу, ознайомився із роботою корекційних кабінетів, оглянув матеріально-технічну базу садочка.
        Дитячий сад, який торік відзначив 30-річний ювілей, відвідують близько 200 вихованців - дітей, які мають ослаблене здоров'я та потребують корекційної роботи. З вересня 2016 року ДНЗ №12 - один з трьох дошкільних навчальних закладів Енергодара, який має статус експериментального майданчика обласного рівня щодо запровадження інклюзивного навчання.
  
          При закладі працює масажний кабінет, фітобар, соляна кімната, музична та спортивна зали для проведення розважальних заходів, занять з лікувальної фізкультури, музики, кабінети психолога, соціального педагога,  кабінети вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів, кімната ігрової терапії, ізостудія та  методичний кабінет. Для надання медичних послуг дітям діють два реабілітаційних центри з сучасним медичним  обладнанням, офтальмологічний кабінет, кабінет стоматолога, фізіотерапевтичний кабінет. У ДНЗ працює досвідчений, висококваліфікований медичний персонал, інструктори ЛФК, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, практичні психологи. Для дітей, які мають вади зору, потребують корекції мовленнєвого або психічного розвитку проводяться індивідуальні корекційні заняття, оздоровчі процедури, основна мета яких - соціальна адаптація та всебічний розвиток дитини.     
        Завідувач розповіла про роботу закладу, впровадження профілактично-оздоровчих заходів, озвучила проблемні питання дошкільного навчального закладу. Серед таких – необхідність проведення поточного ремонту покрівлі, оновлення матеріально-технічної бази, зокрема, придбання холодильного та технологічного обладнання для кухні та пральні.
        За підсумками візиту міський голова зазначив, що приємно здивований рівнем створених в установі умов для реабілітації та оздоровлення дітей.
        Всі заходи з оновлення матеріально-технічної бази та проведення поточних ремонтів дитсадка №12 та інших навчальних закладів планується включити до коригувань бюджету та розглянути на черговій сесії Енергодарської міської ради.