Новини‎ > ‎

Міський голова відзвітував перед працівниками освіти про проведену роботу

опубліковано 5 груд. 2016 р., 21:36 Відділ інформації   [ оновлено 5 груд. 2016 р., 21:37 ]
     5 грудня
, у рамках планового річного звіту, міський голова Павло Музика провів зустріч з працівниками освітньої сфери міста у Енергодарському навчально-виховному комплексі №1. 
        У звіті міський голова окреслив основні досягнення та здобутки міської влади у 2016 році, акцентував увагу на проблемних питаннях, розповів про проведену роботу у різних галузях життєдіяльності міста. Серед найважливіших для жителів міста питань, рішення яких ініційовано командою міського голови, -  реконструкція системи освітлення вулиць шляхом залучення інвестицій проекту «Сонячна енергія», відкриття на базі Спеціалізованої медико-санітарної частини №1 кабінету мамолога, придбання медичного обладнання після прийому-передачі закладу з державної до комунальної власності, організація руху міського транспорту у двох протилежних напрямках, встановлення системи відеоспостереження, забезпечення укомплектованості кадрів міського відділення поліції, брендування міста для залучення нових інвестицій, встановлення теплових лічильників у кожному житловому будинку, створення бізнес-інкубатора з метою сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.
        У ході зустрічі присутні переглянули проектну презентацію реконструкції гуртожитку по проспекту Будівельників, 7 під соціальне житло, реконструкції вулиці Української, площі перед міським палацом культури “Сучасник” та міського пляжу «Сонячний». 
  
         Далі зустріч проходила у формі діалогу. Вчителі порушили питання упорядкування маршрутів громадського транспорту, вирішення проблеми безпритульних тварин, освітлення вулиць, ремонту світлофорів, виплати премії педагогічнім працівникам – фіналістам конкурсу «Вчитель року», тощо. З усіх питань Павло Олексійович надав детальні роз’яснення та відповіді.
        У п'ятницю, 9 грудня 2016 року, о 16.00 у конференц-залі виконавчого комітету Енергодарської міської ради відбудеться звіт міського голови перед громадою міста Енергодара.