Новини‎ > ‎

Міський голова відповів на запитання енергодарців під час "прямої лінії"

опубліковано 21 груд. 2016 р., 05:58 Відділ інформації   [ оновлено 21 груд. 2016 р., 05:58 ]
   
21 грудня відбулася телефонна “пряма лінія” з міським головою Павлом Музикою, під час якої звернулися 8 осіб. Питання, що надійшли від енергодарців, стосувалися якості надання послуг комунальними службами міста,   капітального ремонту покрівлі житлового будинку, встановлення перил у під’їзді житлового будинку по вулиці Козацькій, 5, виплати грошової матеріальної допомоги до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, демонтажу зовнішньої рекламної конструкції по проспекту Енергетиків, 14. 
        У ході «прямої лінії» до Павла Музики звернулася жителька міста, яка подякувала міській владі за організацію традиційних сільсько-господарських ярмарків на площі перед МПК «Сучасник», а також висловила пропозицію зобов’язати власників торговельних об’єктів міста розчищати сніг на прилеглій території та створити безпечні умови для відвідувачів магазинів. 
        На всі звернення енергодарців Павло Музика надав вичерпні відповіді, деякі взяті під особистий контроль міського голови для подальшого опрацювання.