Новини‎ > ‎

Міський голова та учасники АТО обговорили подальші кроки у вирішенні питання забезпечення бійців земельними ділянками

опубліковано 19 бер. 2018 р., 01:07 Відділ інформації
     
   
16 березня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулася зустріч міського голови Павла Музики з учасниками Антитерористичної операції за участю секретаря ради Лесі Нікітіної, першого заступника міського голови Ігоря Курді, начальника відділу земельних відносин міської ради В'ячеслава Кравчука, радника міського голови з питань АТО Вадима Ридуна, директора ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» Олександра Грищенка.
         Тема зустрічі стосувалася питання виділення земельних ділянок бійцям АТО та членам їх сімей. Під ці цілі Генеральним планом міста Енергодара передбачено квартал №10-а. У зв’язку з тим, що зазначена територія відноситься до земель лісового фонду та знаходиться у користуванні Державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство», вирішити дане питання можливо тільки у разі зміни цільового призначення зазначеної території. 
 
        У жовтні минулого року до виконавчого комітету надійшла відповідь від Державного агентства лісових ресурсів України з відмовою у вилученні земельної ділянки, а також рекомендацією розглянути можливість виділення землі учасникам АТО не за рахунок земель лісогосподарського призначення у зв’язку з низьким рівнем лісистості Запорізької області.  
        Міський голова зазначив, що на сьогоднішній день немає конкретних законодавчих підстав у відмові місту Енергодару у прийнятті зазначеної території до комунальної власності міста. Готовність передати зазначені землі з власності лісу для задоволення потреб у землекористуванні учасників АТО висловив директор ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» Олександр Грищенко. 
        За підсумками зустрічі було визначено подальші кроки у вирішенні даного питання, зокрема, отримати документальне підтвердження щодо готовності Запорізького обласного управління  лісового та мисливського господарства змінювати цільове призначення земель, після чого направити делегацію до міста Києва для врегулювання питання на законодавчому рівні. Також було наголошено на необхідності зустрічі із керівництвом Державного агентства лісових ресурсів України та можливості вирішення даного питання у судовому порядку.