Новини‎ > ‎

Міський голова провів зустріч з працівниками медицини

опубліковано 21 лип. 2016 р., 21:32 Відділ інформації   [ оновлено 21 лип. 2016 р., 22:58 ]
               У четвер, 21 липня, міський голова Павло Музика провів виїзну робочу зустріч з медперсоналом Спеціалізованої медико-санітарної частини №1. Приводом для зустрічі стали складнощі, що виникли при проведенні виплат заробітної плати медичним працівникам, причина яких - у блокуванні протягом останніх чотирьох місяців частиною депутатського корпусу проведення сесії міської ради.
  
    Павло Олексійович детально роз'яснив співробітникам медсанчастини, з яких саме статей витрат складається горезвісна сума у 20 мільйонів, яка була озвучена під час зустрічі депутатів із засобами масової інформації. Близько 10 мільйонів гривень з цієї суми стосуються захищених статей видатків медико-санітарної частини: кошти на виплату заробітних плат майже тисячного колективу СМСЧ, придбання медикаментів, продуктів харчування, витрати на відрядження та курси підвищення кваліфікації, пільгові пенсії для медпрацівників, придбання медичного обладнання. Серед інших питань, які потребують оперативного вирішення, - виділення коштів на виплати працівникам культури, освіти, надання матеріальної допомоги та компенсація на зубопротезування учасникам АТО, проведення міських заходів, капітальний ремонт покрівель житлових будинків, розробка детального плану території мікрорайону №10а, за рахунок якої планується виділення земельних ділянок для учасників АТО.
  
    У ході зустрічі Павло Олексійович відповів на питання медпрацівників, які стосувалися життєдіяльності міста. Як повідомив міський голова, напередодні з депутатами від «ВО« Батьківщина»,«Нова політика»,«Сильна Україна», БПП «Солідарність», Партії захисників Вітчизни було проведено ряд переговорів. Міський голова запевнив медпрацівників, що зі свого боку зробить все можливе, щоб восьма сесія, яка почалася ще в квітні, відбулася і всі співробітники медицини не залишилися без заробітних плат. Продовження сесії міської ради планується завтра, 22 липня, об 11.00.