Новини‎ > ‎

Міський голова провів зустріч із першим заступником голови ОДА Дмитром Давтяном

опубліковано 16 лист. 2016 р., 06:56 Відділ інформації   [ оновлено 16 лист. 2016 р., 06:56 ]
           16 листопада міський голова Павло Музика провів зустріч із першим заступником голови обласної державної адміністрації Дмитром Давтяном у ході його робочого візиту до Енергодару. Посадовці обговорили ряд актуальних проблемних питань міста, зокрема, щодо необхідності реконструкції гуртожитку під соціальне житло на 40 квартир для працівників бюджетних структур, впровадження системи молодіжного кредитування для забезпечення житлом молодих фахівців, реконструкції міського стадіону «Старт». Дмитро Давтян поцікавився, як у місті організована робота щодо підтримки учасників Антитерористичної операцій. Павло Музика повідомив, що в Енергодарі продовжує діяти Комплексна програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей, впроваджуються заходи щодо соціальної, матеріальної, медичної, психологічної допомоги. Окрім того, зрушено з місця питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей, ведеться активна робота у напрямку отримання нотаріальної згоди на вилучення земельної ділянки лісового фонду, яка знаходиться у користуванні лісництва для подальшої зміни її цільового призначення та виділення земельних ділянок для учасників АТО.     
  
        По завершенню зустрічі Дмитро Давтян подякував міському голові за прийом, висловив сподівання на подальшу співпрацю, поділився враженнями від відвідування Енергодара.
      Цього ж дня, у ході робочого візиту, заступник голови облдержадміністрації відвідав ВП «Запорізька АЕС» та ДТЕК Запорізька ТЕС, де ознайомився із роботою підприємств та поспілкувався з керівництвом станцій.