Новини‎ > ‎

Міський голова провів виїзну зустріч з жителями

опубліковано 21 лист. 2016 р., 07:21 Відділ інформації   [ оновлено 21 лист. 2016 р., 07:21 ]
    18 листопада міський голова Павло Музика провів виїзну зустріч із жителями будинку по вулиці Курчатова, 27 за участю представників управління комунальної власності та комунального підприємства “Підприємство комунальної власності”. Приводом для зустрічі стало колективне звернення до міського голови із проханням особисто посприяти вирішенню проблемних питань, які накопичились у жителів будинку.  Напередодні, при проведенні капітального ремонту покрівлі будинку, двічі сталося аварійне затоплення квартир 9-го поверху, а також коридорів верхніх поверхів під’їзду. Представники КП «Підприємство комунальної власності» повідомили, що сьогодні ремонтні роботи покрівлі продовжуються, працівникам підрядної організації надані доручення у термін протягом тижня ліквідувати всі недоліки та врахувати їх у роботі. 
  
            Жителів турбували питання щодо впорядкування тарифів на житлово-комунальні послуги з прибирання прибудинкової території, аварійного стану трубопроводу у підвалі будинку, якості прибирання під’їзду, необхідності ремонту вуличного освітлення, якості харчування у ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1». З усіх питань, що надійшли, Павло Музика та працівники міських служб надали детальні роз'яснення та відповіді. За підсумками зустрічі КП “Підприємство комунальної власності” доручено у короткі терміни відремонтувати вуличне освітлення під’їзду, а також провести ремонт трубопроводів системи водопостачання у підвалі будинку. 
  
            Що стосується врегулювання тарифів на обслуговування будинку, міський голова повідомив, що сьогодні проведена відповідна робота із перерахування тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідності до нормативів та приведення їх до економічно обґрунтованих показників. Вже найближчим часом нові розрахунки будуть оприлюднені та винесені на розгляд населення.