Новини‎ > ‎

Міський голова провів виїзну зустріч з питання відшкодування збитків жителям, які постраждали від затоплення покрівель

опубліковано 29 лист. 2017 р., 22:05 Відділ інформації   [ оновлено 29 лист. 2017 р., 22:05 ]
         29 листопада 2017 року  міський голова Павло Музика провів виїзну зустріч з жителями будинку №40 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів. Минулого року близько 20 квартир на верхніх поверхах цього будинку були затоплені внаслідок зливи під час проведення капітального ремонту покрівлі. На сьогоднішній день не всі жителі постраждалих квартир отримали допомогу у проведенні ремонтних робіт у квартирах або компенсацію за понесені збитки.
         Міський голова у супроводі представників управління комунальної власності міської ради та КП «Підприємство комунальної власності» оглянув наслідки затоплення квартир на 8 та 9 поверхах першого та другого під’їздів будинку. У всіх квартирах пошкоджені шпалери на стінах, стелі, в деяких зіпсовано лінолеум на підлозі, в одній з квартир згорів кондиціонер. У під’їздах наявні сліди затоплення (зіпсована побілка), на 8 поверсі першого під’їзду - наслідки пожежі у електророзподільному щитку через замикання від потрапляння води.
  
        Заступник генерального директора КП «Підприємство комунальної власності» Олександр Колесніков повідомив, що питання усунення наслідків затоплення у квартирах можливо вирішити шляхом проведення ремонтних робіт силами підприємства, після чого стягнути з підрядної організації вартість проведених комунальним підприємством ремонтних робіт у судовому порядку.
        Деякі з жителів, не дочекавшись компенсації, змушені були провести ремонти за власні кошти. Власникам однієї з квартир підрядна організація надала частину будівельних матеріалів в рахунок компенсації понесених збитків.
 
        Робота, яку проводило КП «Підприємство комунальної власності» з підрядною організацією щодо відшкодування нанесених збитків, не дала результатів. З огляду на це до умов договорів на проведення капітальних ремонтів покрівель у поточному році внесено пункт щодо зобов’язання підрядної організації компенсувати збитки, понесені внаслідок неякісного виконання ремонтних робіт. Тобто, оплату за виконані роботи підрядник зможе отримати тільки після того, як ліквідує всі зауваження та недоліки, допущені під час ремонту, та відшкодує потерпілим вартість понесених збитків.
        За підсумками зустрічі управлінню комунальної власності доручено включити під’їзди №1 та №2 будинку №40 по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів до графіку ремонтів під’їздів на наступний рік. З 30 листопада планується провести повторне обстеження затоплених квартир та дефектування збитків, понесених їх власниками, з метою проведення ремонтних робіт у квартирах, які цього потребують.
        Павло Музика повідомив, що найближчим часом буде організовано робочу нараду за участю представників КП «Підприємство комунальної власності» та підрядної організації, яка виконувала роботи за даною адресою, з питання щодо відшкодування збитків енергодарцям, які постраждали від затоплення.