Новини‎ > ‎

Міський голова провів виїзні зустрічі з жителями міста

опубліковано 20 груд. 2017 р., 21:41 Відділ інформації   [ оновлено 20 груд. 2017 р., 21:41 ]
        20 грудня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика провів виїзні зустрічі з жителями будинків на бульварі Юності, 7, вулиці Центральній, 16 і вулиці Курчатова, 6. Проведення зустрічей стало реакцією міської влади на звернення громадян, що надійшли у ході звіту міського голови 15 грудня 2017 року. 
  
        Жител
і будинку №7 на бульварі Юності скаржилися на низьку температуру гарячої води і неврегульовану систему опалення у квартирах. На момент проведення зустрічі питання відновлення належної температури гарячого водопостачання було вирішено шляхом проведення ремонтних робіт на тепловому вузлі будинку, про що самі жителі відзначили на початку зустрічі. Однак загальний стан комунікаційних систем будівлі потребує капітального ремонту. Серед інших проблемних питань, які турбують жителів будинку - протікання покрівлі, необхідність прочищення зливової каналізації, ремонт у під'їздах, цілодобова робота торгових об'єктів, розташованих поруч, освітлення I-го мікрорайону. Міський голова повідомив, що ремонт покрівлі вказаного будинку внесений до графіку робіт на 2018 рік. Також наступного року планується вирішити питання налагодження системи освітлення біля навчальних закладів та у І, ІІ мікрорайонах міста. Павло Музика доручив КП "Підприємство комунальної власності" переглянути терміни ремонтів будинку на Юності, 7, який є одним з найстаріших житлових будівель міста: цього року виповнюється 45 років з дня його заселення.
  
        У ході зустрічі з жителями будинку №16 на вулиці Центральній міській голова у супроводі представників управління комунальної власності та КП "ПКВ" оглянув наслідки затоплення квартир на 8 і 9 поверхах будинку, піднявся на покрівлю. У всіх квартирах пошкоджені шпалери на стінах, стелі. На проблеми з протіканням покрівлі жителі будинку скаржаться з 2008 року, а у 2015 році ця ситуація погіршилася через недобросовісних підрядників, якими було розпочато і не завершено ремонт покрівлі, залишено на даху виробниче сміття. Питання з ремонту покрівлі планується вирішити у наступному році за умови виділення коштів з міського бюджету на проведення ремонтних робіт.
        Від затоплень страждають також жителі будинку на Курчатова, 6. Павло Музика оглянув квартири, які найбільше постраждали від протікання покрівлі, поспілкувався з жителями. Витрати, необхідні для проведення капітального ремонту покрівлі, були затверджені рішенням Енергодарської міської ради 30 серпня 2017 року, але пізніше були заблоковані рішенням суду.
   
        Звернення жителів, що надійшли у ході виїзних зустрічей, взяті до роботи і знаходяться на контролі в управлінні комунальної власності та у відділі по роботі зі зверненнями громадян міської ради. За результатами опрацювання питань жителям будинків будуть надані письмові відповіді.