Новини‎ > ‎

Міський голова провів робочу нараду з керівниками містоутворюючих підприємств

опубліковано 19 вер. 2016 р., 06:25 Відділ інформації   [ оновлено 19 вер. 2016 р., 06:25 ]
              16 вересня під головуванням міського голови Павла Музики за участю тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” Володимира Пишного та директора ДТЕК Запорізька ТЕС Ігора Снєгіна відбулася нарада з питання щодо реструктуризації заборгованості за спожиту теплову енергію КП “Підприємство комунальної власності” перед ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом”. 
    Через заборгованість, яка виникла у ході господарської діяльності між комунальним підприємством та ЗАЕС, та складає на сьогодні близько 60 мільйонів гривень (разом із процентами та штрафними санкціями), на підставі судових рішень виконавчою службою були заарештовані та заблоковані рахунки КП “Підприємства комунальної власності”. 
  
    Після перемовин та консультацій між керівництвом міста та ВП “Запорізька АЕС” було знайдено порозуміння. Компромісним варіантом вирішення питання стала розробка міської програми з погашення кредиторської та поточної заборгованості за надані комунальні послуги КП “Підприємство комунальної власності” перед атомною станцією. Це дозволить затвердити механізм погашення заборгованості, визначитися з термінами платежів та забезпечити ефективну роботу комунального підприємства. Проект програми планується винести на розгляд чергової сесії міської ради. 
    Павло Олексійович нагадав, що заборгованість основного комунального підприємства не повинна вплинути на хід опалювального сезону та якість послуг, що надаються населенню. Як зазначив міський голова, одним із факторів, які призвели до створення боргу, - відсутність в Енергодарі протягом декількох років підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Саме тому одним з основних завдань міської влади на сьогодні є вжиття заходів для розблокування рахунків ПКВ та приведення тарифів на комунальні послуги до економічно обґрунтованих показників.