Новини‎ > ‎

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

опубліковано 7 трав. 2018 р., 23:35 Відділ інформації   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 01:20 ]
        
     
7 травня 2018 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань.
            Одне звернення стосувалося роботи кіоску на вулиці Молодіжній у нічний час та продажу алкогольних напоїв. Павло Музика підкреслив, що розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях заборонено. З даного питання планується провести перевірку документів у орендарів.
            Одне з питань стосувалося ремонту покрівлі будинку на вулиці Українській. Міський голова повідомив, що депутатською комісією було проведено ревізію аварійних покрівель та визначено перелік тих, які потребують першочергового ремонту. Капітальний ремонт покрівлі за адресою, вказаною у зверненні, планується зробити найближчим часом.
            Одне колективне звернення стосувалося роботи ліфтів. До міського голови звернулися мешканці будинку на проспекті Будівельників, 22, де ліфт не працює майже рік та потребує заміни у зв'язку із вичерпаним терміном експлуатації. Міський голова повідомив, що з міського бюджету виділено кошти для проведення капітальних ремонтів 28 ліфтів. Сьогодні вже проведено тендери, на замовлення виготовляються перші чотири ліфта. Наступний тендер має відбутися 11 травня 2018 року. Тільки після його проведення можна буде визначитися із термінами заміни наступної черги неробочих ліфтів.
              Інші питання, що надійшли на адресу міського голови, стосувалися прибирання території навколо пам'ятного знаку при вході до міського парку, надання матеріальної допомоги, отримання субсидії, повернення коштів, внесених до кредитної спілки, встановлення у житловому будинку циркуляційного насоса, роз'яснення щодо комунальних тарифів на прибирання під'їздів тощо. З усіх питань заявники отримали детальні відповіді та роз'яснення.