Новини‎ > ‎

Міський голова провів черговий прийом громадян

опубліковано 25 черв. 2018 р., 06:53 Відділ інформації   [ оновлено 25 черв. 2018 р., 06:54 ]
    
        25 червня 2018 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань. Звернення, що надійшли, стосувалися поліпшення житлових умов, ремонту покрівлі житлового будинку, встановлення зовнішньої реклами, фарбування лавочок біля відділення Укрпошти та ремонту лавочки на зупинці біля автовокзалу.
        Одне колективне звернення стосувалося встановлення дитячого майданчика та реконструкції спортивного майданчика. До міського голови звернулися мешканці будинків 14, 16 на вулиці Козацькій та будинків 44, 46 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, де існуючий дитячий майданчик потребує заміни. Міський голова повідомив, що з міського бюджету виділено кошти для проведення за даною адресою необхідних робіт. Проектною організацією було розроблено проект дитячого майданчика, який на даний час управлінням комунальної власності відправлено на доопрацювання. Тільки після проведення експертизи можна буде визначитися із термінами його встановлення. Роботи планується виконати у поточному році.
        З деяких питань енергодарці отримали вичерпні відповіді та роз'яснення, інші — взято під особистий контроль міського голови.