Новини‎ > ‎

Міський голова провів черговий прийом громадян

опубліковано 21 лист. 2016 р., 08:34 Відділ інформації   [ оновлено 21 лист. 2016 р., 08:35 ]
 
21 листопада міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 9 осіб. Питання, що надійшли, стосувалися якості технічного обслуговування комунальними службами систем опалення, водопостачання та водовідведення, необхідності усунення протікання каналізаційного трубопроводу у підвалі житлового будинку по проспекту Будівельників, 19, розподілу та приватизації земельних ділянок на території садово-городницького товариства «Волна», надання матеріальної допомоги на лікування.
        До міського голови звернулися жительки будинку №34 по вулиці Курчатова з проханням посприяти у прискоренні проведення ремонту під’зду. Як зазначили заявники, в аварійному стані знаходяться панельні плити будинку, наявні глибокі тріщини у стінах, необхідна заміна вікон. Павло Музика повідомив, що на сьогодні кошти на проведення ремонтних робіт у зазначеному під’їзді та інших житлових будинках закладені у міський бюджет. Для їх виділення та початку ремонту необхідно рішення міської ради. Але через саботування деякими депутатами засідань сесії та відсутність кворуму вирішення даного питання, як і багатьох інших соціально значущих, доводиться переносити на невизначений термін. 
        З усіх питань, які надійшли у ході прийому, громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого вирішення.