Новини‎ > ‎

Міський голова провів брифінг для журналістів

опубліковано 29 черв. 2016 р., 07:43 Відділ інформації   [ оновлено 29 черв. 2016 р., 07:49 ]
  
 
29 червня міський голова Павло Музика провів брифінг для представників ЗМІ за участю радника міського голови, виконувача обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Разводова та виконувача обов'язків генерального директора комунального підприємства “Підприємство комунальної власності” Олександра Колесникова. Приводом для брифінгу стала критична ситуація із протіканням покрівель шести житлових будинків у зв'язку із погіршенням погодних умов — по вулиці Курчатова, 2, Воїнів-Інтернаціоналістів, 28, Молодіжній, 93,  Будівельників, 9, проспекту Енергетиків, 2, проспекту Будівельників, 22, 
            Цього ж дня за зверненнями, що надійшли від жителів, Павло Олексійович та Василь Васильович провели виїзний огляд покрівлі за адресою Курчатова, 2. 
    -  Після зливи у будинку протекла покрівля, були залиті електророзподільні щитки, внаслідок чого під'їзд був знеструмлений. - повідомив міський голова. - На сьогодні для нас визначені такі завдання: провести детальне обстеження житлових приміщень щодо виявлення розміру збитків та подальшої їх компенсації, а також притягнення до відповідальності осіб та служб, винних у зазначеній ситуації. Це, в першу чергу, підрядна організація, яка проводить ремонтні роботи, замовник послуг КП “Підприємство комунальної власності”, а також розпорядник коштів — управління комунальної власності. 
    Павло Олексійович поінформував журналістів, що з наступного тижня заплановано призначення відповідальних осіб, зокрема, виконувачів заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, які особисто будуть координувати роботу щодо усунення наслідків стихії у вищезазначених будинках та завершення капітального ремонту покрівель.
    - Комунальним службам на сьогодні поставлено ряд завдань щодо оперативного вирішення зазначеного питання, - зазначив Василь Разоводов. - Вже зараз всі шість покрівель укривають поліетиленовою спеціальною плівкою для уникнення подальшого протікання води під час дощів найближчими днями. Протягом дня службами КП “Підприємство комунальної власності” було оперативно відпрацьовано питання щодо відновлення підключення всіх під'їздів до електромереж. По всім квартирам, які постраждали від протікання, буде складено дефектні акти щодо наслідків, а також проведено їх оцінку для здійснення відповідної компенсації.
    Як зазначив Василь Васильович, на сьогодні через погодні умови всі ремонтні роботи покрівель житлових будинків призупинені. Найближчим часом планується проведення виїзних нарад на дахах житлових будинків, які постраждали від зливи за участю підрядників, представників технічного нагляду, комунальних служб.
    - Наше завдання - налагодити ефективний контроль за станом та якістю виконання ремонтних робіт. - підсумував Павло Олексійович. - Жителям не важливо, хто відповідальний за цю роботу, їх турбують відремонтовані покрівлі, наявність електроенергії, комфортні умови життя.