Новини‎ > ‎

Міський голова прокоментував інформацію про затримання енергодарця Євгена Панова на території Криму

опубліковано 11 серп. 2016 р., 06:23 Відділ інформації   [ оновлено 11 серп. 2016 р., 06:28 ]
11 серпня міський голова Павло Музика провів брифінг з представниками місцевих, обласних та центральних ЗМІ, у ході якого надав власний коментар щодо резонансної події, яка сталася напередодні. 
Як відомо, у середу, 10 серпня на українських інтернет-ресурсах з'явилася інформація про те, що Федеральна служба безпеки Росії звинувачує Україну у спробі організації терактів на території Криму. За попередньою інформацією, у ніч з 6 на 7 серпня біля міста Армянська була виявлена диверсійна група з саморобними вибуховими пристроями та спецзброєю. ФСБ заявляє, що одним з організаторів теракту є 39-річний житель міста Енергодара Запорізької області Євген Олександрович Панов. 
Євген Панов - працівник транспортного цеху ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом”, член виконавчого комітету, член міського осередку політичної партії “УКРОП”, активіст “Самооборони Енергодара”, учасник АТО. У серпні 2015 року був демобілізований. В Енергодарі у колишнього військовослужбовця проживає родина. Близькі, колеги та побратими Євгена повідомляють, що чоловіка вже кілька днів немає у місті, а також відсутній будь-який зв'язок із ним. На роботі Євген взяв відпустку з 8 до 12 серпня.
Павло Олексійович повідомив, що наразі триває розслідування обставин, які призвели до надзвичайної події. Спецслужбами ведеться робота щодо встановлення місцезнаходження енергодарця. Міський голова запевнив, що триматиме на особистому контролі хід розслідування та у разі надходження офіційної інформації всіх представників місцевих ЗМІ буде повідомлено.