Новини‎ > ‎

Міський голова привітав з професійним святом бібліотекарів міста

опубліковано 29 вер. 2017 р., 03:47 Відділ інформації   [ оновлено 29 вер. 2017 р., 05:16 ]
   
29 вересня 2017 року, напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, біля центральної бібліотеки централізованої бібліотечної системи міста відбувся бібліотечний ярмарок, до участі у якому були запрошені всі бажаючі.
    У рамках заходу для гостей була організована літературна лотерея "Побачення наосліп", майстер-клас з орігамі "Японський журавлик щастя", ярмарок-продаж виробів HandMade, солодке ворожіння "Печиво щастя", продаж-дегустація "Кулінарні фіглі".
 
    Привітати бібліотекарів зі святом завітав міський голова Павло Музика: 
    - Те, що це свято є в календарі святкових дат, говорить про глибоку повагу народу до культури. Приємно відзначити, що свято збіглося з 30-річчям від дня заснування центральної бібліотечної системи міста та 45-річчям центральної бібліотеки. Я дуже радий, що в цьому році Енергодар став одним з переможців конкурсу грантів Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) для приймаючих переселенців громад. Розмір гранту для Енергодара становить 204 000 гривен. Це дасть можливість здійснити потрібні соціальні проекти.
    Павло Олексійович не залишив поза увагою жодного з учасників ярмарку: брав участь у вікторині, дегустував «кулінарні фіглі», відвідав майстер-клас з орігамі «Японський журавлик». Керівник міста власноруч виготовив символ миру і залишив собі на добру згадку про цікавий захід. 
 
 
    Серед учасників свята були також і гості із Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки – директор Ольга Волкова та головний методист Людмила Мажара.
 
    На святі панувала доброзичлива атмосфера, всі бажаючі мали змогу знайти собі заняття до душі.