Новини‎ > ‎

Міський голова привітав ветеранів-будівельників з професійним святом

опубліковано 15 серп. 2016 р., 06:14 Відділ інформації   [ оновлено 15 серп. 2016 р., 06:15 ]
12 серпня у ресторані “Скіф” з нагоди Дню будівельника відбувся святковий вечір відпочинку для перших будівельників міста. Перед початком свята всім гостям вручили ювілейний буклет до 90-річчя з дня народження засновника міста Енергодара Рема Германовича Хеноха. 
Для гостей було організовано екскурсію до археологічної пам'ятки, яка знаходиться на території внутрішнього подвір'я готелю “Енергодар”, - так званої “скіфської баби”. Як повідомила завідувач музею Міського палацу культури “Сучасник” Тетяна Христиченко, за результатами проведеної нещодавно експертизи було визначено походження та вік пам'ятки. Енергодарська “скіфська баба” насправді є пам'яткою сакрального мистецтва половців IX-XIII століття. 
Будівельники поділилися спогадами про долю енергодарської кам'яної статуї, яка за історичною довідкою, була подарована  керівництвом Кам'янсько-Дніпровського музею начальнику будівництва Запорізької ГРЕС, засновнику міста Енергодара Рему Хеноху. 
З професійним святом ветеранів будівельної галузі привітав міський голова Павло Музика, який побажав будівельникам благополуччя та довгих років життя. До привітань приєдналися депутат Запорізької обласної ради Олексій Сагайдачний та депутат Енергодарської міської ради, начальник відділу будівель та споруд капітального будівництва ДТЕК Запорізька ТЕС Андрій Карбасов, які від імені колективу теплової станції подякували будівельникам за значний внесок у розбудову міста та містоутворюючих підприємств — Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС.
У ході святкового вечора гості ділилися приємними спогадами про історію заснування міста, перших будівельників, які стояли у витоків будівництва атомної та теплової станцій. До ветеранів з вітаннями звернулися заслужений будівельник міста Людмила Кучерява та голова Ради Енергодарської міської організації ветеранів Надія Іванісова.