Новини‎ > ‎

Міський голова привітав переможниць конкурсу «Жінка року»

опубліковано 5 бер. 2018 р., 08:28 Відділ інформації   [ оновлено 5 бер. 2018 р., 08:29 ]
        5 березня 2018 року міський голова Павло Музика відвідав за місцем роботи та привітав переможниць міського конкурсу «Жінка року», які не мають можливості взяти участь в урочистій церемонії нагородження у зв’язку з виробничими обставинами.
    У номінації «Жінка – службовець Збройних Сил України» перемогу здобула головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання  сержантів і солдатів запасу Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату Запорізької області Попова Дар’я Ігорівна.
  
         Нагороду у номінації «Жінка - працівник охорони здоров’я» міський голова вручив лiкарю-фiзiотерапевту фізіотерапевтичного відділення ДЗ «СМСЧ №1» Лебедь Валентині Олексіївні.  З 2003 року Валентина Олексіївна працює лiкарем-фiзiотерапевтом у дитячому відділенні реабілітації управління праці та соціального захисту населення з дітьми-інвалідами та дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату. За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків,  значний особистий внесок у розвиток медичного обслуговування населення міста Енергодара була неодноразово відзначена почесними нагородами, в тому числі - нагрудним знаком виконавчого комітету Енергодарської міської ради «Кращий працівник».
        Павло Музика привітав переможниць, подякував за визначні професійні здобутки, вручив дипломи конкурсу та пам’ятні подарунки.
        Урочисте нагородження переможниць міського конкурсу «Жінка року» відбудеться 6 березня 2018 року у великому залі міського палацу культури «Сучасник».