Новини‎ > ‎

Міський голова привітав колектив Запорізької ТЕС з 45-річним ювілеєм

опубліковано 27 лист. 2017 р., 03:12 Відділ інформації   [ оновлено 27 лист. 2017 р., 03:13 ]
        24 листопада 2017 року у міському палаці культури «Сучасник» відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені 45-й річниці з дня заснування ВСП «Запорізька ТЕС».
        24 листопада 1972 року в експлуатацію було введено перший блок Запорізької ТЕС. Сьогодні Запорізька ТЕС - найпотужніша і економічна теплоелектростанція в Україні. Вона має найнижчі питомі витрати палива на вироблений кіловат-годину. Станом на 1 листопада ТЕС виробила 558 млрд 8 млн КВт.год електроенергії. За весь цей час Запорізька ТЕС заслужила статус сильного надійного підприємства. Її блоки, що працюють на газовому вугіллі, затребувані енергоринком.
 
        Павло Музика привітав колектив підприємства з ювілеєм, подякував за ефективну роботу та цінний внесок у розвиток та процвітання міста.
        У цей день тепловиків зі святом вітали директор Запорізької ТЕС Ігор Снєгін, генеральний директор ПАТ ДТЕК Дніпроенерго Ігор Венцель, генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Олександр Остаповець, генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков, колишні керівники Запорізької ТЕС, які у різні роки очолювали станцію, - Леонід Прохоров, Віктор Поливаний, Сергій Попов та Павло Тичук.
  
        З вітальним словом до працівників Запорізької ТЕС звернулися представники українських теплових електростанцій  - директор Криворізької ТЕС Віталій Пітько, головний інженер Придніпровської ТЕС Віктор Карпов,  директор Луганської ТЕС Станіслав Валантір, директор Миронівської ТЕС  Олександр Згіннік.
        Свято продовжилося концертною програмою за участю творчих колективів міста та запрошених артистів.
        Подарунком для працівників енергетичної галузі став концерт Заслуженого артиста України Віталія Козловського.