Новини‎ > ‎

Міський голова привітав із 90-річним ювілеєм довгожительку міста, учасницю війни Марію Єрош

опубліковано 13 лют. 2017 р., 06:12 Відділ інформації   [ оновлено 20 лют. 2017 р., 01:29 ]
        13 лютого 2017 року міський голова Павло Музика привітав із 90-річним ювілеєм жительку міста, учасницю війни Єрош Марію Семенівну. 
        Марія Семенівна народилася 7 лютого 1927 року у с.В'язове Самарської області. Закінчила 10 класів навчання, вступила до борошномельного технікуму. У 1945 році отримала призначення до міста Єлець на крейдовий завод. Пізніше переїхала до міста Чапаєвська Самарської області, де працювала на військовому заводі у комісаріаті до 1951 року. Після виходу на пенсію у 1982 році працювала комсоргом на військовому заводі. До Енергодара переїхала у 1993 році. Разом із чоловіком – ветераном війни, учасником бойових дій, Почесним жителем Енергодара Р.Єрошем, подорожувала по місцях військових подій. 
Павло Музика привітав жінку з ювілеєм, побажав міцного здоров’я, сімейного добробуту, подякував за життєвий досвід та трудові здобутки, вручив подарунок та квіти від виконавчого комітету.
      - Низький уклін Вашій мудрості та стійкості, життєвій волі та невтомній праці у післявоєнні роки. Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя, підтримки та уваги близьких людей. 
      До привітань приєдналася голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Надія Іванісова.