Новини‎ > ‎

Міський голова привітав футболістів клубу «ТЕМП» з черговою перемогою

опубліковано 3 жовт. 2018 р., 09:20 Відділ інформації   [ оновлено 3 жовт. 2018 р., 10:26 ]
   
    3 жовтня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулася прес-конференція зі спортсменами енергодарської футбольної команди «ТЕМП».
        Напередодні юні футболісти стали фіналістами змагань на Кубок Президента України з футболу, який пройшов у місті Дергачі Харківської області. Футболістів особисто привітав Президент Петро Порошенко, який вручив команді путівку до Хорватії. Енергодарська команда посіла друге місце серед 16 команд з Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Сумської областей. Всього у змаганнях взяли участь близько 200 дітей 2008-2009 років народження. 
 
        Спортсменів та їх тренерів Ігоря Черненка та Дениса Шопова привітали з перемогою міський голова Павло Музика та його заступник Андрій Терентьєв, які побажали футболістам нових спортивних досягнень та гідних результатів.
        Міський голова підкреслив, що одне з першочергових завдань влади – створення комфортних умов для залучення дітей та молоді до спорту та здорового способу життя, розвиток спортивної інфраструктури. У наступному році, за підтримки обласної влади планується розпочати реконструкцію міського стадіону «Старт», а також провести ремонт футбольного майданчика ЕНВК №5, де тренуються спортсмени команди «ТЕМП».