Новини‎ > ‎

Міський голова привітав довгожительку міста із 90-річним ювілеєм

опубліковано 11 лип. 2016 р., 01:55 Відділ інформації   [ оновлено 11 лип. 2016 р., 01:56 ]
 
11 липня міський голова Павло Музика привітав із 90-річним ювілеєм жительку міста Сторчило Марію Миколаївну.
    Марія Миколаївна родом з селища Дубняки Ярославської області, Ростовського району. У 1941 році закінчила школу та поступила до педагогічного технікуму. Закінчила курси рахівника, працювала у колгоспі “Червоний Путиловець” до 1946 року. У 1947 році з чоловіком переїхала до села Білозірка, Запорізької області. Працювала до 1949 року у колгоспі “Жовтень” помічником бухгалтера. 37 років пропрацювала у статистичному управлінні районної лікарні. На пенсію вийшла у віці 60 років. Має почесні нагороди: медаль “За доблесну працю (1941-1945 рр.)”, “Ударник праці”.
    Павло Олексійович привітав жінку з ювілеєм, побажав міцного здоров’я, сімейного добробуту, подякував за життєвий досвід та трудові здобутки, вручив подарунок та квіти від виконавчого комітету.
    - За Вашими плечима — почесний трудовий шлях та цінний багаторічній досвід. Ми кланяємося Вашій мудрості та стійкості, дякуємо за життєву волю та невтомну працю у післявоєнні роки. Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей.
    Марія Миколаївна була приємно зворушена та щиро подякувала  гостям за подарунки та теплі слова. Сьогодні, навіть у віці дев'яноста років жінка не втрачає оптимізму та сили духу.
    До привітань приєдналася голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Надія Іванісова.