Новини‎ > ‎

Міський голова представив свою команду та розповів про пріоритетні напрямки роботи

опубліковано 7 вер. 2016 р., 06:32 Відділ інформації   [ оновлено 7 вер. 2016 р., 22:05 ]
 
     
 7 вересня міський голова Павло Музика провів зустріч зі ЗМІ, у ході якої представив своїх заступників, затверджених на посади рішенням Енергодарської міської ради, — першого заступника міського голови Ігоря Курдю, заступників з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Разводова та Яну Дабіжу, а також радника міського голови Діма Кірова.
        Ігор Курдя, за словами міського голови, продовжить координувати фінансові та економічні питання міста, Василь Разводов — питання житлово-комунальної сфери, Яна Дабіжа — питання соціального напрямку, освіти, культури та охорони здоров'я. Радник Енергодарського міського голови Дім Кіров опікуватиметься питаннями налагодження ефективної співпраці міської влади з правоохоронними органами та контролюючими службами міста. 
        - Для мене, у першу чергу, важливо оцінювати людину за професійними якостями, а не за політичними уподобаннями, - підкреслив Павло Олексійович. - Жителі міста довірили мені посаду міського голови, і я вважаю, що моя прерогатива - підібрати собі відповідну команду, разом із якою ми працюватимемо на благо жителів міста.
        Павло Музика зауважив, що через безвідповідальне ставлення та несвідомість деяких депутатів страждають, в першу чергу, жителі міста. Так, через саботування частиною депутатів серпневого засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров'я, жителі міста, які звернулися по допомогу на лікування за рахунок коштів депутатського фонду невідкладної матеріальної допомоги, не змогли отримати її вчасно. Міський голова вкотре закликав депутатів уникати політичних мотивів у своїй діяльності, налагодити спільну роботу та відповідально ставитися до своїх депутатських обов'язків задля забезпечення  стабільної життєдіяльності міста.
        Павло Музика повідомив про проведену напередодні зустріч з керівництвом містоутворюючих підприємств — ВП “Запорізька АЕС” та ДТЕК Запорізька ТЕС, у ході якої були обговорені основні проблеми міста та шляхи їх вирішення.
        Перший заступник міського голови Ігор Курдя повідомив, що на сьогодні міській владі вдалося стабілізувати роботу майже усіх комунальних підприємств міста. Триває робота щодо вирішення питання із заблокованими рахунками КП “Підприємство комунальної власності”. Як зазначив Ігор Іванович, розпочинати опалювальний сезон за такої ситуації на основному комунальному підприємстві міста, неприпустимо.
        Про підготовку міста до опалювального сезону розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов. Звіт про готовність міста до осінньо-зимового періоду буде представлено вже на черговому засіданні виконавчого комітету 15 вересня. Окрім того, найближчим часом планується провести огляд наявної у місті спеціалізованої техніки для прибирання та очищення вулиць узимку.
        Василь Разводов повідомив, що до початку опалювального сезону планується завершити ремонт 29 покрівель житлових будинків. Сьогодні вже відремонтовано 9 з них, 4 перебувають у ремонті. Що стосується компенсації збитків жителям квартир, постраждалим від затоплення, на сьогодні підрядником ведуться ремонтні роботи з ліквідації наслідків у 11 квартирах.
        Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Яна Дабіжа, у компетенції якої — питання соціальної сфери, озвучила пріоритетні напрямки своєї роботи. Серед них - викорінення практики так званої батьківської “благодійної допомоги” у навчальних закладах міста, якість харчування у дитячих садках та школах, поліпшення якості надання медичних послуг у ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №1”, соціальний захист учасників АТО. 
        У ході зустрічі також були обговорені питання щодо призначення начальника управління освіти міської ради, заборгованості КП “Підприємство комунальної власності” перед ВП “Запорізька АЕС” за спожиту теплову енергію, приведення тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованих показників, реконструкції міського полігону твердих побутових відходів та ін.
        Павло Олексійович підкреслив, що цілком впевнений у компетентності своїх колег та висловив сподівання, що робота у команді досвідчених професіоналів дозволить вирішити ряд вкрай важливих для міста питань, забезпечити відкриту та прозору роботу органів виконавчої влади на благо міста.