Новини‎ > ‎

Міський голова поспілкувався з освітянами під час виїзного прийому

опубліковано 25 квіт. 2018 р., 06:53 Відділ інформації
        25 квітня 2018 року у актовій залі ЕБГ “Гармонія” міський голова Павло Музика провів виїзний прийом працівників закладів освіти міста.
        Участь у заході взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, представники управління освіти міської ради.
        Павло Музика розповів про роботу виконавчих органів, заходи, які проводяться міською владою у сфері покращення якості надання житлово-комунальних послуг, проекти, які планується реалізувати у місті. У своїй доповіді міський голова зазначив, що з бюджету виділено кошти на проведення ремонту центральних доріг міста, покрівель житлових будинків. У якості виконавців робіт планується залучити підрядні компанії, які мають великий досвід роботи, надають послуги високої якості із залученням сучасних технологій у проведенні ремонтних робіт. У 2018 році планується виконати ремонти п'яти доріг - по проспекту Будівельників і Енергетиків, на вулицях Курчатова, Українській та частково Молодіжній.
        У цьому році також заплановано виконання робіт із заміни ліфтів. Павло Музика зазначив, що на сьогоднішній день вже проведено тендери та укладено договори на заміну ліфтів за 4 адресами. Після поставки обладнання буде розпочато роботи щодо їх встановлення та введення в експлуатацію.
        Міський голова розповів про створення в Енергодарі комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр», який допоможе забезпечити необхідні комфортні умови для навчання дітей з особливими потребами, про реформування медичної галузі, запровадження громадського бюджету, обладнання системи відеоспостереження, підготовку до проведення Дня міста.
        Зустріч продовжилася у форматі діалогу. Питання, що надійшли від працівників освіти, стосувалися ремонту шкільного басейну в ЕЗОШ №7, благоустрою мікрорайону №1, забезпечення правопорядку під час міських заходів з нагоди річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Міський голова зауважив, що напередодні було проведено нараду з працівниками правоохоронних органів та силових структур з питання щодо необхідності забезпечення охорони громадського порядку під час травневих свят, профілактики надз
вичайних ситуацій та провокацій. 
        Також Павло Музика повідомив, що у планах міської влади - благоустрій та озелененням першого мікрорайону, облаштувати на його території сквер, бювет з питною водою, зону відпочинку для городян.