Новини‎ > ‎

Міський голова Павло Музика зустрівся з працівниками освіти

опубліковано 20 груд. 2017 р., 07:26 Відділ інформації   [ оновлено 20 груд. 2017 р., 07:26 ]

  
 
    20 грудня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика взяв участь у нараді керівників навчальних закладів управління освіти міської ради.
        На початку наради Павло Музика вручив Листи подяки міського голови керівникам навчальних закладів, які долучилися до участі у благодійній соціальної акції «Ми з тобою». Акція, метою якої було надання допомоги дітям з малозабезпечених сімей, проводилася у листопаді поточного року під патронатом міського голови.  Завдяки небайдужості багатьох енергодарців допомогу отримали понад 50 сімей. До участі в акції приєдналися колективи і учні 24 навчальних закладів міста, а також колектив Науково-методичного центру управління освіти.
        У ході наради міський голова поспілкувався з педагогами щодо проблем, які існують в освітній галузі. Вчителів хвилювало питання безпеки учнів, зокрема, необхідність проведення реконструкції системи освітлення і можливість обладнання системи відеоспостереження на території навчальних закладів. Міський голова зазначив, що фінансування цих проектів було затверджено рішеннями міської ради від 30 серпня 2017 року, які були заблоковані рішенням міського суду. Через це до роботи підрядна організація змогла приступити тільки у грудні, встигнувши провести ремонт освітлення на території ЕБГ «Гармонія», а також на сквері на вулиці Курчатова.
        Педагогів цікавило питання щодо затвердження бюджету міста на 2018 рік. Павло Музика повідомив, що проведення чергової сесії Енергодарської міської ради заплановано наступного тижня. До порядку денного включено захищені соціальні статті та проект бюджету на наступний рік. Чи буде затверджено бюджет  Енергодара у поточному році, залежить від рішення депутатів міської ради.