Новини‎ > ‎

Міський голова Павло Музика відповів на запитання енергодарців під час «прямої» лінії

опубліковано 19 жовт. 2017 р., 01:41 Відділ інформації   [ оновлено 19 жовт. 2017 р., 01:42 ]
    
17 жовтня 2017 року міський голова Павло Музика провів телефонну «пряму лінію», під час якої звернулися 2 особи. 
    Питання, що надійшли на адресу міського голови, стосувалися проведення капітального ремонту міжпанельних швів у під’їзді та вирішення питання щодо розблокування коштів, які були виділені на засіданні міської ради 30.08.2017 на придбання медикаментів та лабораторного обладнання для гемодіалізного відділення на базі Енергодарської медико-санітарної частини.
    По першому питанню Павло Олексійович повідомив заявника, що за даною адресою попередньо звернень до виконавчого комітету не надходило, відповідно, найближчим часом за адресою заявника буде проведено обстеження, згідно з результатами якого буде прийнято рішення щодо подальших дій для вирішення порушеного питання.
    Стосовно роботи гемодіалізного центру міський голова пояснив, що кошти на придбання медикаментів та лабораторного обладнання виділено рішенням міської ради 30 серпня поточного року. Дане рішення призупинено на підставі ухвали Енергодарського міського суду. Прискорити вирішення  питання неможливо допоки крапку в ньому не поставить суд. Розгляд справи заплановано на 31 жовтня поточного року.