Новини‎ > ‎

Міський голова Павло Музика привітав учасників регати «Кубок Каховського моря-2017»

опубліковано 25 вер. 2017 р., 00:19 Відділ інформації   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 06:43 ]
   
23 вересня 2017 року в яхт-клубі «Борисфен» відбулося урочисте відкриття 38-ї традиційної регати «Кубок Каховського моря -2017».
    З початком змагань учасників регати привітав Енергодарський міський голова Павло Музика, який висловив подяку організаторам та побажав яхтсменам успішної боротьби та нових спортивних досягнень:
    - Щороку ці змагання об'єднують сильних і сміливих людей, що готові продемонструвати майстерність, за якою стоїть величезна праця. Впевнений, що кожна команда продемонструє волю до перемоги. Бажаю усім попутного вітру і нехай переможе сильніший.
    До привітань приєдналися голова профспілкового комітету ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» Микола Захаров та президент міської вітрильної федерації, голова профспілкового комітету ВП «Атоменергомаш» Віктор Поліхранов. 
    Віктор Поліхранов від усіх яхтсменів міста висловив подяку міському голові Павлу Музиці, адміністрації та профспілковому комітету ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», ДТЕК Запорізька ТЕС, ВП «Атоменергомаш» та ДП НАЕК «Енергоатом» за підтримку вітрильного спорту у місті.
    У перегонах взяли участь 38 екіпажів із Запоріжжя, Енергодара, Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя та Харкова. 
    Всі екіпажі-фіналісти регати нагороджені медалями та кубками змагань.