Новини‎ > ‎

Міський голова Павло Музика привітав Почесного жителя міста з ювілеєм

опубліковано 12 лип. 2017 р., 02:07 Відділ інформації   [ оновлено 12 лип. 2017 р., 04:42 ]
12 липня 2017 року міський голова Павло Музика привітав з 80-річним ювілеєм Почесного жителя міста Анатолія Михайловича Масльонкова.  
        Анатолій Михайлович народився у 1937 році. Має середню технічну освіту. Очолював фотолабораторію ВАТ “Енергодарбуд”. В архівах Анатолія Масльонкова - історія Енергодара майже від самого початку. У його колекції – сотні чорно-білих, репортажних, документальних кадрів, які поступово ілюструють зведення та становлення міста енергетиків. 
        Його знають не тільки в Енергодарі, а й далеко за його межами завдяки визначній роботі по створенню фотолітопису будівництва Енергодара, а також промислових гігантів – Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС. Його безкорисне служіння місту оцінено на чисельних фотовиставках, які демонструвалися в Енергодарі та інших містах України. Його фотороботи мають великий вплив на підвищення рівня громадської самосвідомості підростаючого покоління. 
        Павло Олексійович побажав ювіляру міцного здоров'я, родинного благополуччя, довгих років життя, вручив пам'ятний подарунок та квіти.