Новини‎ > ‎

Міський голова Павло Музика привітав довгожительку Енергодара із 100-річним ювілеєм

опубліковано 31 трав. 2018 р., 06:42 Відділ інформації   [ оновлено 31 трав. 2018 р., 06:42 ]
    31 травня 2018 року, продовжуючи добру традицію поздоровлення енергодарців поважного віку з ювілеями, Енергодарський міський голова Павло Музика завітав до Мітіної Анфіси Миколаївни, яка сьогодні відзначає 100-річчя з дня народження.
    Анфіса Миколаївна народилася в селі Халіпіно, Костромської області. Закінчила 8 класів та технікум дошкільного виховання. З 1942 до 1945 року приймала участь у бойових діях під Москвою. Була зв'язковою, а потім писарем при штабі. Після війни працювала в м.Костромі в дитячому садочку, згодом переїхала до Джанкойського району АР Крим. Має 3 дочок, 6 онуків та 3 правнуків. Наразі проживає разом з дочкою в м.Енергодарі. Нагороджена орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня та ювілейними нагородами.
    Павло Музика привітав ювіляра зі святом, побажав міцного здоров’я, сімейного добробуту, подякував за життєвий досвід та трудові здобутки, вручив подарунок та квіти від виконавчого комітету.
    До привітань приєдналися голова профспілкового комітету ВП ЗАЕС Микола Захаров, голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Надія Іванісова та фольклорний ансамбль Ради ветеранів війни та праці «Колорит».
    У свої сто років бабуся почувається добре та має гарний настрій. За словами рідних, які надзвичайно пишаються нею, Анфіса Миколаївна, завжди була прикладом для своїх друзів, колег по роботі та сусідів.