Новини‎ > ‎

Міський голова Павло Музика: “Місто готове до опалювального сезону на сто відсотків”

опубліковано 10 жовт. 2016 р., 02:32 Відділ інформації   [ оновлено 10 жовт. 2016 р., 05:49 ]
        7 жовтня міський голова Павло Музика провів робочу нараду з керівниками містоутворюючих підприємств - тимчасово виконуючим обов'язки генерального директора ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” Володимиром Пишним та радником директора ДТЕК Запорізька ТЕС Віктором Поливаним. Основне питання, якому була присвячена зустріч, стосувалося готовності міста до опалювального сезону. 
 
        Павло Олексійович повідомив, що місто повністю готове прийняти тепло та подати його споживачам. Опалювальний сезон в Енергодарі планується розпочати вчасно. Повідомлень та заяв від установ та закладів міста, зокрема, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, ДЗ “СМСЧ №1” про необхідність підключення опалення не надходило. Але, зауважив міський голова, у випадку раптового погіршення погодних умов тепло можуть подати раніше. 
        У свою чергу представники ВП “Запорізька АЕС” повідомили про стовідсоткову готовність підприємства до подачі місту теплоенергії. На сьогодні всі теплові установки станції готові до роботи, за заявками споживачів розпочато подачу тепла на ряд об'єктів промислової зони ВП “Запорізька АЕС”. Згідно із рішенням виконавчого комітету від 15.09.2016 №275 з 10 жовтня атомною станцією спільно із комунальним підприємством “Підприємство комунальної власності” буде розпочато пробний пуск системи теплопостачання міста. 
        На сьогодні залишається невирішеним питання щодо виділення коштів на придбання КП “Підприємство комунальної власності” матеріалів, необхідних для експлуатації та ремонту тепломереж та трубопроводів. Відповідні бюджетні корективи потребують затвердження рішенням Енергодарської міської ради та включені до порядку денного чергової дев'ятої сесії. Але, як зауважив міський голова, питання явки депутатів на засідання сесії залишається актуальним. 
        - Наступного тижня планується проведення чергової або позачергової сесії міської ради, до порядку денного якої буде внесено ряд вкрай важливих питань, - зазначив Павло Олексійович. - Вони стосуються коригування бюджету, внесення змін до міських програм - всього того, що необхідно для життєдіяльності міста. 
        Секретар ради Олег Гордевич закликав депутатів відкинути політичні амбіції, взяти участь у роботі сесії міської ради та проголосувати за актуальні та важливі питання міста, які потребують оперативного вирішення. 
        Володимир Пишний виступив із пропозицією організувати проведення 10 жовтня 2016 року засідання “круглого столу” за участю керівництва міста, представників ВП “Запорізька АЕС” та ДТЕК Запорізька ТЕС, депутатів міської ради, громадськості, жителів міста, ЗМІ для обговорення актуальних питань та підготовки міста до зими. 
        - Енергодарці не повинні бути заручниками політичних ігор, - наголосив Володимир Максимович. - Ми маємо використати всі можливості для вирішення проблем міста, які стосуються кожного жителя. У ході обговорень кожен матиме змогу висловити власні зауваження з усіх питань.