Новини‎ > ‎

Міський голова ознайомився з проблемними питаннями навчальних закладів

опубліковано 10 лист. 2017 р., 02:25 Відділ інформації
     
   
9 листопада 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика відвідав ДНЗ №8, де у супроводі начальника управління освіти міської ради Світлани Букреєвої перевірив організацію роботи закладу.
        У ході візиту міський голова ознайомився з роботою господарських харчових блоків, оглянув приміщення спортзалу, басейну, ігрових кімнат і кімнат відпочинку, перевірив загальну санітарно-гігієнічну обстановку, поспілкувався з працівниками та завідувачем дитсадка Світланою Шорш. Працівники кухні подякували міському голові та начальнику управління освіти за преміювання до дня професійного свята - Дня кухаря. Таку виплату працівники отримали вперше.
     
        Світлана Букреєва повідомила, що існує потреба в оновленні вуличного дитячого ігрового майданчика, також необхідна реконструкція системи поливопроводу. Зазначені заходи планується передбачити при плануванні бюджету міста на наступний рік.
      Цього ж дня Павло Музика відвідав Енергодарський навчально-вихований комплекс №5. Директор Оксана Зеленська розповіла про актуальні проблеми господарського характеру, основна з яких - необхідність заміни вікон у кабінетах та коридорах школи.
        За результатами перевірки міський голова переконався у належній організації роботи навчальних закладів, ознайомився з проблемними питаннями і потребами для забезпечення комфортних умов навчання і виховання дітей.