Новини‎ > ‎

Міський голова особисто перевірив організацію та якість харчування у двох дитячих садках

опубліковано 7 лип. 2016 р., 03:31 Відділ інформації   [ оновлено 7 лип. 2016 р., 03:31 ]
           7 липня міський голова Павло Музика відвідав дитячий навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу №10 та дитячий навчальний заклад №3, де у супроводі виконувача обов'язків начальника управління освіти міської ради Олени Ржевської та голови батьківської координаційної ради з питань організації харчування у ДНЗ Марини Розумович здійснив особисту перевірку організації та якості харчування у дитячих навчальних закладах.
  
    Павло Олексійович ознайомився із роботою господарських харчових блоків, кухні, оглянув склади, де зберігаються овочі, фрукти, крупи та молочна продукція, перевірив загальну санітарно-гігієнічну обстановку, а також поспілкувався із завідувачами закладів Людмилою Чергик та Аллою Панченко.
  
    Олена Ржевська повідомила, що продукція для дитячих садків виготовляється тільки з натуральної та якісної продовольчої сировини, проходить ретельну перевірку та відповідає діючим санітарним нормам. Меню розробляється відповідно до затверджених стандартів.  
    За результатами перевірки міський голова мав змогу переконатися у належній організації харчування дитячих навчальних закладів, забезпеченні повноцінного збалансованого харчування для маленьких енергодарців,  
  
    - Спільно з управлінням освіти міста наше завдання - максимально сприяти організації якісного харчування дітей у навчальних закладах, - підкреслив Павло Олексійович. - Адже немає нічого ціннішого, ніж здоров’я наших дітей. І зараз, влітку, питання якості продуктів - надзвичайно актуальне. У своїй роботі працівники дитячих закладів зобов'язані дотримуватися усіх норм зберігання, технології приготування продукції, аби гарантувати безпеку своїх вихованців.