Новини‎ > ‎

Міський голова обговорив з інвесторами питання щодо будівництва в Енергодарі багатоповерхового житлового будинку

опубліковано 17 лист. 2017 р., 03:38 Відділ інформації   [ оновлено 22 лист. 2017 р., 23:07 ]
        16 листопада 2017 року міський голова Павло Музика провів зустріч з представниками будівельної компанії з питання щодо можливості будівництва багатоповерхового житлового будинку у місті Енергодарі. Участь у зустрічі взяли представники адміністрації та управління капітального будівництва ВП «Запорізька АЕС».
        Представники компанії розповіли про досвід у напрямку будівництва житла, зокрема, у місті-супутнику Рівненської атомної електростанції Вараші.
  
        Серед першочергових кроків забудовників – спільно з фахівцями міської ради та ВП «Запорізька АЕС» проаналізувати кадастрову мапу міста та визначитися із земельною ділянкою, яку можна виділити під будівництво багатоповерхівки. Начальник управління містобудування та архітектури міської ради, головний архітектор міста Віра Знахуренко продемонструвала на мапі земельні ділянки, які можна використати під забудову. Територія перспективних районів під житлову забудову станом на сьогодні належить до лісового фонду. Під житлову забудову передбачено ділянки на території мікрорайонів №5 і №6 які знаходяться у користуванні ДП «НАЕК «Енергоатом». Представникам компанії рекомендовано розглянути можливість використання наявного земельного ресурсу ВП «Запорізька АЕС», адже на території міста практично немає вільних земельних ділянок, передбачених під житлову забудову. Окрім того, на балансі ДП «НАЕК «Енергоатом» перебувають декілька недобудов, які також можливо використати для будівництва житла.
        По завершенню зустрічі представники компанії-інвестора здійснили виїзний огляд наявних вільних територій. Після визначення із земельною ділянкою планується створити робочу групу та розпочати роботу над підготовкою проекту будівництва.