Новини‎ > ‎

Міський голова Енергодара зустрівся з активом Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 03:29 Відділ інформації   [ оновлено 6 лист. 2017 р., 23:02 ]
    4 жовтня 2017 року міський голова Павло Музика зустрівся з активом Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства. Зустріч пройшла у форматі діалогу. Одне з питань зустрічі стосувалося виходу з політичної кризи, що склалася у депутатському корпусі. Павло Олексійович звернув увагу присутніх, що він завжди відкритий для спілкування з громадськими активістами, різними громадськими організаціями, політичними силами та всіма жителями міста:
    - Жителі міста повинні володіти інформацією про вирішення найважливіших для життєдіяльності міста питань. Їм байдуже під яким політичним прапором будуть вирішуватись соціально-економічні, житлові, комунальні питання. Головне, щоб місто було комфортним для проживання. Сьогодні потрібно відкинути пристрасті та амбіції, зосередити увагу не на політичній боротьбі, а на співробітництві депутатського корпусу для вирішення проблем. Але не всі обранці народу готові до конструктивного діалогу - не кулуарно, із залучення громадськості знайти вихід із ситуації, що склалася.
    Активісти в цьому питанні готові підтримати міського голову, провести зустрічі з головами постійних комісій міської ради, навіть організувати громадські слухання, якщо назріє потреба.
    Серед інших питань, які обговорювались під час зустрічі, - співпраця дорадчого органу з керівництвом міста, створення Статуту територіальної громади міста, діяльність КП «Підприємство комунальної власності».
    Міський голова пообіцяв по можливості бути присутнім на зустрічах, запланованих активом Координаційної ради.