Новини‎ > ‎

Міський голова Енергодара привітав зі святом ветеранів

опубліковано 29 вер. 2017 р., 07:05 Відділ інформації   [ оновлено 29 вер. 2017 р., 07:08 ]
        29 вересня 2017 року, з нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, у МПК “Сучасник” пройшов святковий концерт. Зі святом учасників заходу привітав міський голова Павло Музика:
        - Приємно, що ви не втрачаєте інтерес до подій, що відбуваються в місті, як і раніше показуєте приклад стійкості й оптимізму. У наш час якраз і не вистачає таких світлих і радісних днів - днів ствердження справжніх людських цінностей. Нехай це свято принесе любов у ваші родини, щедрість і доброту у ваші взаємини. Ви - наша гордість, зразок працьовитості, а ваші знання, життєвий і професійний досвід безцінні. Спасибі вам, що залишаєтеся у строю, маєте активну громадську позицію, докладаєте чималі зусилля в розвиток ветеранського руху та у патріотичне виховання зростаючого покоління нашого міста.
        За багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті міста, вагомий внесок у справу соціального захисту пенсіонерів, ветеранів війни і праці та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Листом подяки Енергодарського міського голови та пам’ятним подарунком відзначені найактивніші члени Ради Енергодарської міської організації ветеранів. 
 
        Відзначення цього свята - добра нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити повагу ветеранам війни та праці, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Для енергодарських пенсіонерів такий захід – добра нагода поспілкуватися, відпочити, відчути увагу до себе.
        Свій виступ гостям заходу подарували творчі колективи МПК “Сучасник” та заслужена артистка України Євгенія Костенко.