Новини‎ > ‎

Міський голова Енергодара Павло Музика зустрівся з жителями будинків, в яких суд заблоковував капітальний ремонт дахів

опубліковано 6 жовт. 2017 р., 05:59 Відділ інформації   [ оновлено 6 жовт. 2017 р., 07:09 ]
    5 жовтня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика провів виїзну зустріч з жителями будинків на вул.Українська 27 та 13.
 
    Приводом для зустрічі стали неодноразові звернення жителів цих будинків стосовно проведення капітального ремонту покрівель та інших питань.
 
    Участь у зустрічі взяли заступник генерального директора комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» Олександр Колесніков, представники відповідних служб.
    Павло Музика у розмові з жителями будинку №27 повідомив, що, на жаль, жителям будинку доведеться ще трохи зачекати на капітальний ремонт крівлі, адже виділені кошти були призупинені рішенням Енергодарського міського суду за позовом депутата міської ради Сергія Хорольця.
    Керівник міста надав доручення відповідним службам у мінімальний термін замінити проводку, побілити один з поверхів, де відбулося замикання проводки в електрощиті, усунути дрібні зауваження, виявлені жителями стосовно задовільного стану під’їздів.
 
    Міський голова повідомив, що капітальний ремонт під’їзду буде виконано після того, як цей будинок буде внесено у графік ремонту. Проте на даний момент жодного письмового повідомлення від жителів з приводу проведення ремонту під’їзду до виконавчого комітету ще не надходило.
    Жителів будинку №13 також турбував ремонт покрівлі. Міський голова повідомив, що є проект, кошти на впровадження якого буде передбачено у бюджеті міста на наступний рік.
    Особливу увагу жителі звернули на те, що під час опадів затоплює машинне відділення ліфта, що може спричинити аварійну ситуацію та вихід ліфта з ладу. Павло Музика дав доручення КП «ПКВ» найближчим часом провести поточний ремонт покрівлі. 
    Виконання поставлених завдань керівник міста триматиме під особистим жорстким контролем.
    В ході зустрічі жителі подякували Павлу Олексійовичу за те, що він переймається проблемами містян, особисто контролює хід їх вирішення та приділяє велику увагу належному відпрацюванню звернень громадян.