Новини‎ > ‎

Міський голова Енергодара Павло Музика провів робочу зустріч з керівництвом ТОВ «Місто для людей Енергодар»

опубліковано 15 черв. 2018 р., 01:20 Відділ інформації   [ оновлено 15 черв. 2018 р., 01:20 ]
    
14 червня 2018 року міський голова Павло Музика провів робочу зустріч із заступником директора керуючої компанії «Місто для людей Енергодар» Євгенієм Деркачем.

    «Місто для людей» - це група компаній, які надають широкий спектр послуг в галузі управління, обслуговування та експлуатації об’єктів житлової та комерційної нерухомості, консалтингу та підтримки створення ОСББ, сприяють впровадженню енергозберігаючих та енергоефективних проектів. На даний час компанія працює у Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кременчукі та Мелітополі та в багатьох інших містах.
    Павла Музику цікавив досвід роботи компанії в інших містах України, принципи роботи зі споживачами, формування тарифів на житлово-комунальні послуги, зміни тарифів жителями будинків, форми звітності перед міською владою тощо. Під час зустрічі Павло Музика наголосив, що основне завдання міської влади - забезпечити комфорт жителям міста. Виходячи з цього, міський голова зажадав від керівництва компанії гарантій якості послуг, який будуть надаватися.
    Заступник директора компанії «Місто для людей Енергодар» розповів про роботу компанії на прикладі м.Запоріжжя, де компанія працює з кінця 2017 року та вже зареєструвала більше 30 тис звернень, з них опрацьовано 99%, а також прийнято 18 тис. осіб в колл-центрі.
    У ході зустрічі були обговорені основні принципи подальшого співробітництва. Компанія вже приступила до закупок інвентаря, який буде використовуватися у Енергодарі. Євген Деркач особисто пообіцяв доповідати міському голові про проведену у цьому напрямку роботі, а також запевнив у якості, швидкості та своєчасності послуг, які будуть надаватися жителям.
    У компанії існує власна аварійна служба, куди споживачі послуг зможуть цілодобово подати безкоштовну заявку. Також планується створити центр для споживачів, разом з жителями провести обстеження будинків, щоб далі виконувати необхідні роботи.