Новини‎ > ‎

Медики Енергодара запрошують учасників АТО та переселенців на фізіотерапевтичні процедури на сучасному обладнанні

опубліковано 1 лют. 2017 р., 07:01 Відділ інформації   [ оновлено 1 лют. 2017 р., 07:01 ]
        У минулому році Енергодар став одним з учасників проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Зокрема, медики Енергодара представили проектну заявку «Оновлення матеріально-технічної бази фізіотерапевтичного відділення ГУ« Спеціалізована медико-санітарна частина №1 ». У рамках даного проекту німецькою компанією було придбано сучасне обладнання на суму 500 тисяч гривень для фізіотерапевтичного відділення та передано на баланс СМСЧ.
       Реалізація проекту дозволила організувати якісні послуги з реабілітації переселенців та жителів міста, закупити нове обладнання: ванни для синглентно-кисневої терапії, підводного душу-масажу, прилади магнітно-лазерної та магнітотерапії, апарат для приготування синглентно-кисневої суміші, прилади для ультразвукової терапії, апарати «Ампліпульс-5».
        Допомогу у ремонті кабінетів відділення надала компанія ДТЕК. Завдяки цим коштам у розмірі 180 тисяч гривень були проведені ремонтні роботи у трьох приміщеннях установи, один кабінет відділення було обладнано меблями.
        За словами завідувача відділенням Тетяни Ахметової, демобілізовані учасники АТО не поспішають відвідувати кабінет фізіотерапії, але ті, хто пройшов оздоровчі процедури на новому обладнанні, залишилися задоволені.
        Медпрацівники запрошують учасників АТО, переселенців зі східних областей України та всіх жителів міста оздоровитися та пройти процедури у фізіотерапевтичному відділенні ДЗ "Спеціалізована медико-санітарна частина №1". Час роботи кабінету - будні дні з 07.00 до 14.00, обідня перерва - з 11.00-11.30.