Новини‎ > ‎

Медичні працівники обговорили з представниками міської влади перспективи передачі ДЗ "СМСЧ №1" на баланс міста

опубліковано 18 лип. 2017 р., 07:04 Відділ інформації   [ оновлено 18 лип. 2017 р., 07:04 ]
        18 липня 2017 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа зустрілася з трудовим колективом ДЗ "СМСЧ №1" з питання щодо передачі медичного закладу до комунальної власності міста. Участь у заході взяли депутати Енергодарської міської ради.
        Рішенням Енергодарської міської ради від 24.05.2017 №65 було дано згоду на передачу медико-санітарної частини на баланс міста. На думку медиків, прийняття цього рішення було поспішним, адже не були попередньо проведені громадські слухання з даного питання. Працівники ДЗ "СМСЧ №1" висловили стурбованість щодо подальшої долі медико-санітарної частини.
 
        Яна  Дабіжа розповіла про наслідки та перспективи передачі медичної установи на баланс міста, нагадавши, що на сьогоднішній день субвенції з державного бюджету недостатньо для повного забезпечення ДЗ "СМСЧ №1". Відповідно до змін у бюджетному законодавстві, всі спеціалізовані медико-санітарні частини, у тому числі Енергодарська СМСЧ, виключені з переліку закладів охорони здоров'я, видатки на які здійснюються з державного бюджету. Протягом декількох років часткове фінансування закладу здійснюється з міського бюджету. Прийняття медико-санітарної частини до комунальної власності дозволить не тільки провести капітальні ремонти к приміщеннях, оновити матеріально-технічну базу, придбати сучасне обладнання, а й налагодити контроль за використанням бюджетних коштів.