Новини‎ > ‎

Медичних працівників привітали з професійним святом

опубліковано 16 черв. 2016 р., 06:20 Відділ інформації   [ оновлено 16 черв. 2016 р., 06:27 ]
16 червня у Культурно-діловому центрі ВП “Запорізька АЕС” відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня медичного працівника. 
    Зі святом медиків привітав міський голова Павло Музика.
    - Сьогодні ми вшановуємо тих, хто за покликом серця пов'язав свою долю з важкою та найблагороднішою професією на землі. Професія медичного працівника не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності і душевної чуйності. У цей святковий день дозвольте висловити вам щиру вдячність за вашу благородну працю, за доброту і увагу, готовність прийти на допомогу!   
      До привітань приєдналися начальник Державного закладу “Спеціалізована медико-санітарна частина №1» Людмила Кульпіна, представники містоутворюючих підприємств та духовенства.
  
  
    Кращі медичні працівники були відзначені нагрудними знаками виконавчого комітету Енергодарської міської ради “Кращий працівник”, Почесними грамотами Департаменту охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації та виконавчого комітету міської ради, Листами подяки міського голови, почесними грамотами  ВП “Запорізька АЕС” та ДЗ “СМСЧ №1”, медалями “Знання, душу, серце — людям”.
    Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України нагороджено завідувача акушерського відділення, лікаря акушера-гінеколога Валерія Курченка. Подякою Міністерства відзначено старшу сестру медичного стаціонару хірургічного відділення Ларису Митурич. 
    Після урочистої частини на гостей свята чекав святковий концерт за участю творчих колективів міста.