Новини‎ > ‎

Кращі вихованці Малої академії наук отримали заслужені нагороди

опубліковано 18 трав. 2017 р., 06:57 Відділ інформації   [ оновлено 18 трав. 2017 р., 07:28 ]
        17 травня 2017 року керуючий справами виконавчого комітету Енергодарської міської ради Володимир Біряк відвідав позашкільний навчальний заклад Енергодарську Малу академію наук та взяв участь в урочистому заході, присвяченому завершенню навчального року “Королі наук-2017”.
         Увазі присутніх були представлені презентації науково-дослідних робіт юних академіків, які стосуються широкого кола тем. Протягом навчального року вихованці ЕМАН брали участь у наукових заходах обласного та всеукраїнського рівнів, проявляли активну життєву позицію, долучалися до міських заходів соціальної та патріотичної спрямованості. Цього року ЕМАН відзначає перший ювілей - п’ятиріччя з дня заснування закладу.
 
         Володимир Васильович подякував директору МАН Жанні Погорелій за особистий  внесок в інтелектуальний розвиток учнівської молоді, привітав учнів з перемогами, побажав закладу нових перемог та наукових досягнень.
          Почесними грамотами Департаменту освіти та науки Запорізької ОДА, управління освіти міської ради, листами подяки Малої академії наук нагороджено переможців І та II етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наукових керівників. Цього року п’ять вихованців академії стали учасниками та переможцями ІІІ (всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт. Учні подякували своїм науковим керівникам за допомогу та підтримку, а також поділилися власними враженнями від участі у конкурсі. Листами подяки міського голови відзначено батьків учнів-переможців всеукраїнського етапу конкурсу.